Aksaray Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme, günümüzde kişisel süs olarak kullanılmaktadır. Gençlerin hepsinde ufak da olsa bir dövme görmek mümkündür. Dövme yaptırmak onlar için basit bir işlem olarak gözükmektedir. Fakat dövme yaptırmak o kadar da basit bir işlem değildir. Dövme yaptıranların çoğu bir süreden sonra pişman olup dövmelerini sildirmek isterler. Bu pişmanlık duygusu genellikle kişinin dövmeden sıkılmış olmasından kaynaklı olmaktadır.

Aksaray ili Türkiye’nin iç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Kısmen Konya Havzası’nda ve kısmen Kapadokya’da yer alan bir ildir. Toplam 7 ilçesi bulunmaktadır.

Aksaray Dövme Sildirme Fiyatları

AKSARAY Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Aksaray ili çok küçük bir il sanılsa da öyle değildir. Çünkü sayısı Orta derecededir. Aksaray ili pahalı bir il olarak bilinmese de pahalı olduğu faktörlerde her ilde olduğu gibi bulunmaktadır. Ancak ilin etkisini gostermedigi faktorlerde vardır. Onlarda biri ise dövme sildirme fiyatlarıdır. Dövme sildirme fiyatları dövme sildirme yerlerinde belirlenir. Ancak her ilde tahmini de olsa bir fiyat listesi mevcuttur. Aksaray ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Aksaray Dövme Sildirme Merkezleri

Aksaray ili nüfusu çok az olmayan bir il olsa da ilçe sayısı nüfusa göre azdır. Bu yüzden dövme sildirme merkezleri de her ilçe de bulunmamaktadır. Sadece merkez ilcesinde ve diğer bazı ilcerde bulunmaktadır. Aksaray ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Vera Estetik
Adres: Hamidiye Mahallesi, Mehmet Altınsoy Caddesi, No:12 Kat:2 iç kapı no:10, 68120 Aksaray 
Telefon: (0382) 204 01 01

My Life Lazer Epilasyon
Adres: Hamidiye, Kalealtı Cd. 60/1, 68100 Aksaray Merkez/Aksaray 
Telefon: (0382) 202 00 26 

Epidermis Estetik & Güzellik Merkezi
Adres: Ereğlikapı, 1404. Sk. No:6, 68100, 68100 Aksaray
Telefon: 0530 087 80 68 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu