81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Aksaray Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, günümüzde kişisel süs olarak kullanılmaktadır. Gençlerin hepsinde ufak da olsa bir dövme görmek mümkündür. Dövme yaptırmak onlar için basit bir işlem olarak gözükmektedir. Fakat dövme yaptırmak o kadar da basit bir işlem değildir. Dövme yaptıranların çoğu bir süreden sonra pişman olup dövmelerini sildirmek isterler. Bu pişmanlık duygusu genellikle kişinin dövmeden sıkılmış olmasından kaynaklı olmaktadır.

Aksaray ili Türkiye’nin iç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Kısmen Konya Havzası’nda ve kısmen Kapadokya’da yer alan bir ildir. Toplam 7 ilçesi bulunmaktadır.

Aksaray Dövme Sildirme Fiyatları

AKSARAY Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Aksaray ili çok küçük bir il sanılsa da öyle değildir. Çünkü sayısı Orta derecededir. Aksaray ili pahalı bir il olarak bilinmese de pahalı olduğu faktörlerde her ilde olduğu gibi bulunmaktadır. Ancak ilin etkisini gostermedigi faktorlerde vardır. Onlarda biri ise dövme sildirme fiyatlarıdır. Dövme sildirme fiyatları dövme sildirme yerlerinde belirlenir. Ancak her ilde tahmini de olsa bir fiyat listesi mevcuttur. Aksaray ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Aksaray Dövme Sildirme Merkezleri

Aksaray ili nüfusu çok az olmayan bir il olsa da ilçe sayısı nüfusa göre azdır. Bu yüzden dövme sildirme merkezleri de her ilçe de bulunmamaktadır. Sadece merkez ilcesinde ve diğer bazı ilcerde bulunmaktadır. Aksaray ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Vera Estetik
Adres: Hamidiye Mahallesi, Mehmet Altınsoy Caddesi, No:12 Kat:2 iç kapı no:10, 68120 Aksaray 
Telefon: (0382) 204 01 01

My Life Lazer Epilasyon
Adres: Hamidiye, Kalealtı Cd. 60/1, 68100 Aksaray Merkez/Aksaray 
Telefon: (0382) 202 00 26 

Epidermis Estetik & Güzellik Merkezi
Adres: Ereğlikapı, 1404. Sk. No:6, 68100, 68100 Aksaray
Telefon: 0530 087 80 68 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.