81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Artvin Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, son zamanların trend süsü olmakta ve herkes tarafından çok sevilmektedir. Günümüzde her geçen gün yaygınlaşmakta ve dövme yaptıranların sayısı artmaktadır.

Dövme yaptıranları çoğu sonrasında ise oldukça pişmanlık duyabiliyorlar. Bu yüzden dövmelerini sildirmek isterler. Dövmelerini sildirmek için kendilerine yakın bir yer seçmek onlar için en rahat yoldur.

ARTVİN Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Artvin ili Karadeniz bölgesinde bulunmaktadır. Artvin ilinin 8 tane ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin hepsinde dövme sildirme merkezi bulunmayabilir.

Fakat il merkezin de birden fazla dövme sildirme merkezi bulunmakta bunun dışında ise güzellik merkezlerinde de dövme sildirme işlemi gerçekleştirilebilir.

Artvin Dövme Sildirme Fiyatları

Her ilde farklılık gösteren dövme sildirme fiyatı Artvin ilinde de diğer büyük şehirlere kıyasla farklıdır. Büyük şehirler de genellikle daha pahalı olduğundan dövme sildirme fiyatında da etkili olmaktadır. Dövme sildirme fiyatları genellikle dövmeye göre belirlenmektedir. Dövmenin büyüklüğü ve rengi fiyatı en etkileyen etkenlerdir. Artvin ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Artvin Dövme Sildirme Merkezleri 

Artvin ilinde de diğer iller de olduğu gibi her ilçesinde değil şehir merkezinde bulunan dövme sildirme merkezleri vardır. Onların dışında ise bir başka dövme sildirmek için tercih edilen güzellik merkezleri bulunmaktadır. Artvin ilinde bulunan dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Sima Güzellik Merkezi
Adres: Çarşı Mah. Cumhuriyet Cad. Gümrükçü Apt. No:56 Kat:1 08000 
Telefon: 0539 321 08 55

EPİDERM ESTETİK
Adres: Ortahopa Mah. Sahil Cad. Kemençe Apt. Hopa , Artvin
Telefon:0530 977 78 87

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

One Comment

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.