81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Çorum Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, günümüzde oldukça önemli bir yer almıştır. Günümüzün gençlerinin çok severek yaptırmakta ve kişisel süs olarak vazgeçemeyecekleri bir süs olmaktadır. Bu sebeple hemen hemen her gençte ufakta olsa dövme görmek mümkündür.

Dövme yaptırmak bu kadar yaygın olsa da sonrası çoğunlukla pişmanlıktır. Çünkü dövme yaptırdıktan sonra sıkılmış olmak, özel bir nedenle yapılmış olan dövmenin bir anlamının kalmaması gibi nedenler dövme sildirmek istemelerinin belirtisidir. Dövme sildirmek için her ilde en az 1 tane de olsa dövme sildirme Merkezleri bulunmaktadır.

Çorum ili  Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinin Orta Karadeniz bölümün de yer almaktadır. Çorum ilinin toplam 13 ilçesi vardır. Çorum ili leblebisi ile meşhurdur. Bunun dışında ise toprak ve makine endtüstrisi oldukça gelişmiştir.

Çorum Dövme Sildirme Fiyatları

Çorum ili oldukça gelişmiş bir ildir. Dövme sildirme Merkezleri de güzellik Merkezleri de bulunmaktadır. Ancak bu iki yerde her ilde olduğu gibi Çorum ilinde de fiyat farklılığı göstermekredir. Çorum ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

ÇORUM Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2
Çorum Dövme Sildirme Merkezleri

Çorum ili, nde bulunan ilçeleri hepsine dövme sildirme Merkezleri bulunmaktadır. Fakat ilçeleri de güzellik Merkezleri bulunduğundan ilçelerde de dövme silmek mümkündür. Çorum ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Jasmine Güzellik Merkezi
Adres: Yeniyol, Gazi Cd., 19200 Çorum Merkez/Çorum 
Telefon: 0545 695 90 19

Labella Güzellik
Adres: Yeniyol, Gazi 4. Sk. no:4, 19100 MERKEZ/Çorum 
Telefon: 0543 969 08 88

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.