Doğal Yollarla Dövme Nasıl Silinir?

Günümüz insanlarının hemen hemen büyük bir oranı tarafından tercih edilen dövmeler sıklıkla farklı tür ve desenlerde seçilerek tercih edilmenin yanında bağlılıklarıda ortaya koymaktadır.

Tabi günümüz dövme yaptırma olaylarının yanındada dövme silme işlemleride oldukça büyük önem arz etmektedir. Dövme silme işlemlerinde bir kaç farklı yöntem bilinmekle birlikte sıklıkla insanlar doğal yollarla yada diğer adıyla evde dövme silme yöntemlerini araştırmaktadırlar.

Dövme silme sistemlerinde en güzeli olarak tabir ettiğimiz yöntem lazerle dövme silme yöntemidir. Nitekim lazerle dövme silme işlemi diğer dövme silme işlemlerine nazaran en kolayı, en acısızı ve en izsiz olanıdır.

Eğer diğer yöntemlere gelirsek doğal yollarla dövme silme yöntemlerine bir kaç adet yöntem sayabiliriz bunlar;

Doğal Yollarla Dövme Silme Yöntemleri

  1. Doğal Yollarla Dövme Nasıl Silinir?Limon Tuz ile dövme silme
  2. İncir Sütü ile dövme silme
  3. TCA Asit ile dövme silme
  4. Aloe Vera ile dövme silme
  5. Patates ile dövme silme
  6. Aseton ile dövme silme

Yukarıda sayılan yöntemler oldukça ağrı ve uzun süreçler olduğundan pek önerilmemektedir. Nitekim bazı yöntemler oldukça ağrılı ve acılı süreçler ve daha sonrasından iltihaplanma gibi durumları ortaya koyduğundan kaynaklı olarak önerilmemektedir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir