Dr. Bio Dövme Silme Kremi Kullananlar Yorumlar

Günümüz de çok sevilen ve tercih edilen dövme, gençlerimizin vazgeçilmez süsüdür. Dövme yaptırmak oldukça zor bir işlemdir. Ama sadece dövme yaptırmak değil aynı zaman da dövme sildirme işlemi de oldukça zorlu bir işlemdir. Dövme sildirmek için bir çok yöntem vardır.

Onlardan bir tanesi ise krem ile silme yöntemidir. Krem ile dövme silme uzman kişilerin vermiş olduğu kremlerle gerçekleşir. Dövme silme kremleri her dövmeye göre değişmektedir. Bugün ise bu kremleri kullananlardan dinleyelim.

Bu kremlerden biri olan Dr. Bio dövme silme kremi kullananlar yorumları;

Ayşe Hanım’ın yorumu; Ben bu Dr. Bio dövme silme kremini dövme sildirdiği yerden bir doktorun tavsiyesiyle aldım. Gerçekten de çok faydasını gördüm. Biraz uzun bir süre gerektirse de dövmeden kurtuldum. Ve bu ürünü kesinlikle tavsiye ediyorum.

Kubilay Bey’in yorumu; Dr. bio dövme silme kremi ürünlerini 70 tl ye aldım. 20 günde dövmenin tamamen çıkacağı söylendi. Ürünü kullanmaya başladım 20 günde hiçbir etkisi olmadı. Ürünlerini tavsiye etmiyorum.

Mert Bey’in yorumu; Ben uzun zamandır dövmemi silmek istiyorum. Ancak dövme silme yöntemleri çok acılı ve ağrılı olduğu için sildirmekten korktum. Bu yüzden daha basit yolları denemek istedim. Onlardan biri olan dövme silme kremlerini kullanmaya karar verdim. Bir uzman kişinin tavsiyesi ile Dr. Bio  dövme silme kremini aldım ve kullandım. Onun sayesinde acısız bir şekilde dövmeden kurtuldum. Çok güzel bir ürün tavsiye ederim.

Dr. Bio Dövme Silme Kremi Kullananlar Yorumlar EDİTÖRÜN YORUMU 

Günümüzde geliştirilen dövme silme kremlerin den biri olan Dr. Bio dövme silme kremi bazı kişiler tarafından tavsiye edilse de bazı kişiler tarafından tavsiye edilmemektedir.

Ancak bizim hangisine inanacağımızı bilemeyiz. Çünkü her kişi de farklı sonuçlar vermiş olabilir. Biz de vereceği sonucu ancak kullanarak görebiliriz.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu