81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Düzce Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, sanatın vücutta beden bulmuş halidir. Günümüz de çok modern hale gelmiş. Ve insanların dikkatini üzerine çekmektedir. İnsanların dikkatini çektiği için insanlar heves ederek dövme yaptırırlar. Ancak bu hevesleri bazen çok kısa sürebilir ve bu yüzden dövmelerinden sıkılmış oldukları için silmek isterler. Dövme sildirme işlemi ise dövmesini sildirmek isteyenlere hayat kurtarıcı olmuştur.

Düzce Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinin Batı Karadeniz bölümünde yer alan bir ildir. 8 ilçeye sahip olmaktadır. Nüfus sayısının az olması bakımıdan küçük bir şehirdir. 9 Aralık 1999 tarihinde Düzce Bolu’dan ayrılarak il statüsü kazandı. Düzce doğal bitki örtüsü açısından zengin olan bir ildir. Kıyı kesimi maki ve yalancı makiler, kıyı ardındaki dağlar ise, gürgen, kayın, kestane ve meşelerden oluşan ormanlarla kaplıdır.

Düzce Dövme Sildirme Fiyatları

DÜZCE Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Düzce ili az nüfuslu bir yer olduğu için fiyat bakımından büyük illere oranla daha uygun fiyatlara sahiptir. Dövme sildirme işleminde de fiyatlar dövme sildirme merkezine gore degisiklik göstermektedir. Ancak ilin etkisi de vardır. Düzce ili dövme sildirme fiyatları ise diğer az nüfusa sahip illerde aynı fiyat da işlemi gerçekleştirmektedir. Düzce ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir ;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Düzce Dövme Sildirme Merkezleri

Düzce ilimiz bir ilceyken il haline gelmis ve daha da gelişmiş bir il olmaktadır. 8 ilçesinde dövme sildirme merkezi bulunmasa da il merkezinde ve bir kac ilçesinde dövme sildirme merkezi ya da güzellik merkezleri bulmak mümkündür. Düzce ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır ;

Düzce Üniversitesi Dermatoloji Polikliniği
Doç. Dr. Emin Özlü 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.