81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Erzurum Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme yaptırmak günümüzde vücuda güzel görünüm kazandırmak amacıyla yapılmaktadır. Bu yüzden çoğunlukla dövme yaptırdıktan kısa bir süre sonra sıkılıp dövme sildirmek isteyen çok kişi olmaktadır. Dövme sildirmek ise oldukça zorlu bir Süreçtir .

Bir acıyı iki kere çekmek gibi dir. Dövme sildirme İşlemi için güvenilir bir yer aramakta olan kişi sayısı oldukça fazladır. Dövme sildirme işlemi sırasında uygulanan dövme sildirme yöntemine en önemli konulardan biridir.

Erzurum ilinin bir kısmı Doğu Anadolu bölgesin de yer alırken bir kısmıda Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Erzurum ili Türkiye’nin en kalabalık 29. Şehridir. Erzurum ili toplam 20 ilçeye sahiptir.

Erzurum Dövme Sildirme Fiyatları

ERZURUM Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Erzurum ilinin her ilçesin de dövme sildirmek Mümkün olmasa da çoğu ilçesin de dövme sildirme işlemini gerçekleştirmek mümkündür. Fiyatlar da ise dövme yi sildirdiginiz yere gore degisiklik olmaktadır. Erzurum ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Erzurum Dövme Sildirme Merkezleri

Erzurum ilinin her ilçesin de dövme sildirme merkezi bulunmamaktadir. Ancak dövme sildirmek çoğu ilçede mümkündür çünkü dövme sildirme merkezi olmasa da bazı ilçelerde güzellik merkezlerinde dövme sildirme işlemi gerçekleştiilmektedir. Erzurum ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Eslamer Lazer Epilasyon
Adres: Gez, Millet Bahçe Cd. No:28, 25100 Yakutiye/Erzurum 
Telefon: (0442) 234 18 98

Arya Güzellik Merkezi
Adres: Muratpaşa, Vatan, Cumhuriyet Cad No:97, 25100 Yakutiye/Erzurum 
Telefon: 0542 442 51 71

GOLD GÜZELLİK SALONU
Adres: Aşağı Köşk, No:, Fatih Sultan Mehmet Blv. No:26, 25100 Yakutiye/Erzurum 
Telefon: (0442) 999 16 88

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.