81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Konya Sinem Güngör Dövme Silme Nasıl? Yorumları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Konya’da verdiği hizmet ile akıllarda yer edinen Sinem Güngör Beauty Center lazer epilasyon, dövme silme, cilt bakımı, microblading gibi alanlarda hizmet vermektedir.  Dövme sile konusunda oldukça başarılı işlere imza atan Sinem Güngör Beauty Center lazerle dövme silme işlemi gerçekleştirmektedir.

Lazerle dövme silme işleminde oldukça yüksek bir popülürteye sahip olan Sinem Güngör Dövme silme merkezi dövme sildirmek isteyenlerin ortak uğrak noktası olmaktadır.

Konya Sinem Güngör Dövme Silme Yorumları

Zamanında yaptırdığım dövmeyi pişman olarak kendilerinden bilgi aldım. Konyada Tek Picosecond Lazer Cihazının olduğunu öğrendikten sonra ücretsiz test atışı için merkezlerini ziyaret ettim. Ardından çok güzel bir bilgilendirme ile silme işlemini başladık ve 4. Seansımda muhteşem bir sonuç aldım. İz ve yanık olmadan silme işlemi 5.seansda bitecek. Herkese şiddetle tavsiye ederim. Hem makul hemde uygun fiyat sundukları içinde ayrıca teşekkür ederim.
Dövme silme konusunda hem profesyonel hemde çok güzel cihazları var. Ilk seanstan itibaren %40 dövmem silindi. Tamamen silinince ek yorum yaparim. Gideceklere tavsiyemdir fiyatları da çok uygun
Leke tedavisinde güzel sonuçlar alınıyor. Tavsiye ederim

Konya Sinem Güngör Dövme Silme Nasıl? Yorumları

Sinem Güngör Dövme Silme İletişim Adresi

Adres: Abdülaziz mahallesi, Hocahasan Sk. 42040 Meram/Konya
Telefon: 0507 640 80 99 – 0332 350 00 11

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.