Konya Sinem Güngör Dövme Silme Nasıl? Yorumları

Konya’da verdiği hizmet ile akıllarda yer edinen Sinem Güngör Beauty Center lazer epilasyon, dövme silme, cilt bakımı, microblading gibi alanlarda hizmet vermektedir.  Dövme sile konusunda oldukça başarılı işlere imza atan Sinem Güngör Beauty Center lazerle dövme silme işlemi gerçekleştirmektedir.

Lazerle dövme silme işleminde oldukça yüksek bir popülürteye sahip olan Sinem Güngör Dövme silme merkezi dövme sildirmek isteyenlerin ortak uğrak noktası olmaktadır.

Konya Sinem Güngör Dövme Silme Yorumları

[alert type=”info” icon-size=”normal”]Zamanında yaptırdığım dövmeyi pişman olarak kendilerinden bilgi aldım. Konyada Tek Picosecond Lazer Cihazının olduğunu öğrendikten sonra ücretsiz test atışı için merkezlerini ziyaret ettim. Ardından çok güzel bir bilgilendirme ile silme işlemini başladık ve 4. Seansımda muhteşem bir sonuç aldım. İz ve yanık olmadan silme işlemi 5.seansda bitecek. Herkese şiddetle tavsiye ederim. Hem makul hemde uygun fiyat sundukları içinde ayrıca teşekkür ederim. [/alert]

[alert type=”success” icon-size=”normal”]Dövme silme konusunda hem profesyonel hemde çok güzel cihazları var. Ilk seanstan itibaren %40 dövmem silindi. Tamamen silinince ek yorum yaparim. Gideceklere tavsiyemdir fiyatları da çok uygun [/alert]

[alert type=”success” icon-size=”normal”]Leke tedavisinde güzel sonuçlar alınıyor. Tavsiye ederim [/alert]

Konya Sinem Güngör Dövme Silme Nasıl? Yorumları

Sinem Güngör Dövme Silme İletişim Adresi

Adres: Abdülaziz mahallesi, Hocahasan Sk. 42040 Meram/Konya
Telefon: 0507 640 80 99 – 0332 350 00 11

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu