Lazerle Dövme Silme Sonrası Bakım Nasıl Yapılır?

Dövme, gençlerimizin çok tercih ettiği bir kişisel süstür. Dövme yaptırmak neredeyse son zamanların modası olmuştur. dövme yaptırma işlemi pek fazladır. Ancak sadece dövme yaptırma işlemi değil aynı zaman da dövme sildirme işlemi de çok artış göstermektedir. Bu sayede günümüzde bir çok farklı farklı dövme silme yöntemi geliştirilmiştir.

Dövme sildirme yöntemleri genellikle uzman kişilerin tavsiye ettiği ve kullandığı yöntemler ve evde deneli nen yöntemler halinde ayrılmaktadır. Ancak evde dövme sildirme işlemini gerçekleştirmek pek tavsiye edilmemektedir. Ve sağlık açısından da hiç iyi bir yöntem değildir. Bu sayede teknoloji ile bir çok yöntem geliştirildi.

Bu yöntemlerin başında gelen ve en çok tercih edilen yöntem lazerle dövme silme yöntemidir. Lazer ile dövme silme işlemi diğer yöntemlere göre daha olumlu sonuç veren ve acısız bir yöntem olarak bilinmektedir. Lazer ile dövme sildirme sonrası en dikkat edilmesi gereken konu bakımdır. Peki lazer ile dövme silme sonrası bakım nasıl yapılır?

Lazer ile dövme sildirme işleminden sonra bakım da uzman kişilerin verdiği bakım kremlerini kullanmaya dikkat edilmelidir. Bakım esnasında çok titiz davranılmalı, ve sık sık silinen bölgeye buz kompresi uygulanmalıdır. Sıcak su ile 3-4 gün temas ettirilmemelidir.Lazerle Dövme Silme Sonrası Bakım Nasıl Yapılır?

EDİTÖRÜN YORUMU 

Lazer ile dövme silme sonrasında yapılması gerekn bir bakım vardır. Bu bakım dövmeniz den iz kalmaması için çok önemli olduğundan gerekli tüm kurallara uyulmalıdır. Aksi takdir de olumlu sonuç beklerken olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir