81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Şanlıurfa Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Günümüzün trend süsü olan dövme, aynı zaman da gençlerimizin de vazgeçilmesidir. Dövme herkes tarafından çok sevilse de bazen pişmanlık yaratabilir. Bu yüzden kişiler dövme sildirme merkezi arayışına başlarlar. Dövmelerini sildirmek için kendi şehirlerin de bulunan bir dövme sildirme merkezi olmasını ancak iyi ve güvenilir bir yer olmasına da çok dikkat ederler.

Şanlıurfa ilinin ister ilçelerin de ister merkezinde birden fazla dövme sildirme merkezi bulunmaktadır. Dövme sildirme merkezlerinin çoğunluğu genellikle insanların uzakta aramayıp kolaylıkla ulaşabilmeleri içindir. Şanlıurfa ilinin toplam 13 ilçesi vardır. Ve bu ilçelerin hepsinde dövme sildirme merkezleri mevcuttur.

Şanlıurfa Dövme Sildirme Merkezleri

ŞANLIURFA Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Şanlıurfa ilinde bulunan bulunan birçok dövme sildirme merkezleri vardır. Güzellik merkezlerinde veya tattoo merkezlerinde kolayca dövme sildirilmektedir. Ancak her dövme sildirme merkezinde faklı uygulama şekli mevcuttur. Her dövme sildirme merkezleri aynı işlemi gerçekleştirememektedir. Bu yüzden hangi işlemi gerçekleştireceğini önceden araştırmak ve o merkez hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Şanlıurfa ilinin Dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Şanlıurfa Dövme Silme Yapan Yerler

NİRVANA GÜZELLİK MERKEZİ
Adres: Şair Şevket Mahallesi . Atatürk Bulvarı Salihoğlu Apt.No:38, D:2, 63900 Haliliye/Şanlıurfa 
Telefon: 0505 099 34 63

Aris İstanbul Güzellik Salonu
Adres: Şair Şevket, 26 B, Atatürk Blv, 63100 Şanlıurfa Merkez
Telefon: (0414) 312 12 50

Şanlıurfa Dövme Sildirme Fiyatları

Şanlıurfa ilinin dövme sildirme fiyatları her dövme sildirme merkezine göre değişiklik göstermektedir. Sadece dövme sildirme merkezlerine göre değil aynı zaman da dövmenin boyutu, rengi, yapısı gibi şeyler de dövme sildirme fiyatını etkilemektedir. Bunun dışında fiyatta en etkisini gösteren faktör ise seans sayısıdır. Seans sayısı arttıkça fiyatta aynı oranda artmaktadır. Şanlıurfa ilindeki Dövme sildirme fiyatları şöyledir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.
Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.