81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Yalova Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme günümüzün en sevilen bir kişisel süsüdür. Yaptırmak isteyenlerin sayısı çok fazladır. Ancak yaptırmak isteyenlerin sayısı kadar da silmek isteyenler de var. Bu nedenle bir çok dövme silme yöntemi bulunmaktadır. Fakat dövmeyi silmek isteyenlerin hepsi aynı yöntemleri tercih etmemektedir. Farklı farklı yöntemleri tercih edebiliyorlar.

Yalova ili Türkiye’nin Marmara Bölgesin de yer almaktadır. Marmara Denizi kıyısındaki il, İstanbul’a bağlı iken 6 Haziran 1995’te il olmuştur. Yalova ili doğu kıyılarındaki düzlükler dışında, dağlık bir araziye sahiptir. Toplam 6 ilçesi bulunmaktadır.

Yalova Dövme Sildirme Fiyatları

YALOVA Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Yalova ili bir ilçe iken ile dönüştüğü için çok gelişmiş bir değildir. Bu yüzden pahalı bir degil aksine küçük bir il olduğu için uygun bir ildir. Dövme sildirme fiyatları ile göre belirlenmese de ilin azda olsa etkisi vardır. Fakat fiyat gittiğimiz dövme sildirme merkezinde kesin olarak bize verilmektedir. Yalova ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Yalova Dövme Sildirme Merkezleri

Yalova ilimiz çok küçük bir il olduğu için ilçe sayısı da azdır. Bu yüzden dövme sildirme merkezleri de az sayıdadir. Ilçe sayısının az olması nedeniyle sadece il merkezinde dövme sildirme merkezi bulunmaktadır. Onun dışında ki ilcelerin bazılarında ise güzellik merkezleri bulunmaktadır. Yalova ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Estetics By Somay Dermo Estetik
Adres: Süleyman Bey, Sefabey Cd. No:24/2, 77100 Merkez/Yalova 
Telefon: (0226) 811 21 81

Eftelya Güzellik Salonu
Adres: Süleyman Bey, Sefabey Cd. No:10, 77100 Yalova
Telefon: (0226) 800 08 18 

Saklı Güzellik Merkezi
Adres: Fevzi Çakmak Mh. Cumhuriyet Cd Yıldız Sokak No:1 D:aire:3 
Telefon: (0226) 813 53 13

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi
Adres: Süleyman Bey, Cumhuriyet Cd. No:7 Kat:1, 77100 Yalova
Telefon: (0226) 811 02 52

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.