81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Kadınlarda Kelebek Dövmesi Anlamı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Kelebek dövmesi sıklıkla tercih edilen dövmelerin başında gelmektedir. Kelebek dövmesi kadınlarda farklı farklı bölgelerde tercih edilebilmektedir. En çok tercih edilen bölgeleri sıralayacak olursak;

  1. Boyunda
  2. Belde
  3. El Bileğinde
  4. Sırtta
  5. Ayak Bileğinde

En çok tercih edilen bölgeler bu bölgeler olmaktadır. Kelebek dövmesini tek bir anlama imgelemek oldukça saçma olsa gerek.

Kelebek Dövmesinin Geldiği Anlamlar;

Kadınlarlarda Kelebek Dövmesinin Cinsel Anlamı

Kadınlarda kelebek dövmesi son zamanlarda ilk cinsel ilişkisini yaşayan kişilerin tercih ettiği gibi bir anlam ortaya çıkmış bulunmaktadır. Ne kadar doğru ne kadar yanlış size bırakıyoruz.

Boyunda Kelebek Dövmesi Anlamı

Boyunda kelebek dövmesi anlamı kabuklarından kurtulduğunu artık özgür bir ruh olduğunu artık kendi istediklerini yapmayı hedeflediğini ifade etmektedir.

Belde Sırtta Kelebek Dövmesi Anlamı

Belde yapılan kelebek dövmesi anlam olarak ilk cinsel ilişkisini yaşadığını ifade eden dövme türüdür.

Bacaklarda Kelebek Dövmesi Anlamı

Bacaklarda kelebek dövmesi anlam olarak kırılgan biri olduğunu, narin biri olduğunu, narin kalbe sahip olduğunu, zarafet ve inceliği ifade eder.

Bilekte Kelebek Dövmesi Anlamı

Bilekte Kelebek Dövmesi Anlam olarak gençlik yada çocukluk dönemlerinde çirkin olduğunu, hayatının bu yeni döneminde güzel bir kız olduğunu söylemesini ifade etmektedir.

Mavi Kelebek Dövmesi Anlamı

Mavi Kelebek dövmesi anlam olarak iyi şansa sahip olduğunu,  şanlı ve sevinçli biri olduğunu ifade etmektedir.

Kalçada Kelebek Dövmesi Anlamı

Kalçada yapılan kelebek dövmesi anlam olarak ilk cinsel ilişkisini yaşadığını ifade eden dövme türüdür.

Not: Bu sözler sadece fikirlerden oluşmaktadır. Gerçeklikle hiçbir bağı yoktur. Genel olarak internet sitelerinde bu şekilde ifade edildiği için paylaşılmıştır.

Bir Kaç Adet Kelebek Dövmesi Modelleri

kelebek desenli makas dövmesi modelleri
kelebek desenli makas dövmesi modelleri

Kelebek dövmesi modelleri

göğüs altı kelebek dövmesi modelleri
göğüs altı kelebek dövmesi modelleri

Kelebek dövmesi modelleri Kelebek dövmesi modelleri

Kelebek dövmesi modelleri Kelebek dövmesi modelleri

göğüs ortası kelebek dövmesi modelleri
göğüs ortası kelebek dövmesi modelleri
Sırtta kelebek kanatlı d harfi dövmesi
Sırtta kelebek kanatlı d harfi dövmesi
Kelebek ve F harfi dövmesi
Kelebek ve F harfi dövmesi
köprücük kemiği kelebek dövmesi modelleri
köprücük kemiği kelebek dövmesi modelleri
Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.