81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Lazerle Dövme Silme Fiyatları 2023

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme sildirme işlemi son 3-5 yıldır oldukça aktif şekilde tercih edilmekte ve hemen hemen her güzellik merkezinde bulunan bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebepten kaynaklı olarak dövme yaptırıp daha sonra beğenmeyerek yada istemeyerek sildirmek isteyen kişilerin tercihi lazerle dövme sildirme 2023 işleminden geçmektedir.

Lazerle dövme sildirme işlemi deri yüzeyine zarar vermeden deri altında bulunan koyu renkli pigmentleri yok etmeye varan lazer cihazları ile silme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Lazerle Dövme Sildirme İşlemi Kaç Seans Sürer?

Lazerle dövme sildirme işlemi genellikle 5-9 seans arasında sürmektedir.

Lazerle Dövme Silme Seans AralıklarıLazerle Dövme Sildirme Fiyatları

Lazerle dövme silme işleminde genelikle seans süreleri 30-40 gün sürer.  Bu kadar uzun sürmesinin sebebi ise vücudun dövme pigmentlerinin kendi kendine vücuttan atılmasını beklemek amacıyladır.

Lazerle Dövme Silme İşleminde İz Kalır Mı?

Lazerle Dövme silme işleminde büyük çoğuluğunda iz kalmamaktadır. Çok çok bariz bir tetiklenme olmadığı taktirde iz kalmamaktadır.

Lazerle Dövme Silme Sonrası Kabuklanma Ne Kadar Sürer?

Lazerle dövme silme işleminde kabuklanma genellikle 3-4 gün sonra yok olur. Bu olayı çok büyütmemek gerekmemektedir.


Her Seans Kaç Dakika Sürer?

Uzman kişilerin gerçekleştirdiği lazerle dövme silme işlemi ortalama 25 dakika sürmektedir.

Dövme BoyutuSeans SüresiToplam Seans Sayısı
Çok küçük1-3 Dakika6-10 Seans
Küçük3-6 Dakika6-10 Seans
Orta10-15 Dakika6-10 Seans
Büyük20-40 Dakika6-10 Seans
Çok Büyük40-60 Dakika6-10 Seans
Lazerle Dövme silme işlemlerinde dövmenin rengi dövmenin kaç yıldır vücutta olduğu gibi süreler dövmenin silinmesinde farklılık gösterebilmektedir. Sunulan süreler ortalama süreler olmaktadır.

Lazerle Dövme Sildirme Fiyatları

Lazerle Dövme Silmede Anestezi Yapılır Mı?

Lazerle dövme silme işleminde bölgesel olarak lokal anestezi uygulanması önerilmektedir.

Renkli Dövme Sildirmede Fiyat Farklı Mıdır?

Evet renkli dövme sildirme işlemi fiyat olarak farklıdır. Aşağıda fiyat listesi sunulacaktır inceleyiniz.

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.
Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

49 Comments

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.