81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Gaziantep İxir Güzellik Dövme Silme Merkezi Nasıl Yorumları?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

2005 yılından beridir Hizmet veren İxir Güzellik Merkezi, Usta öğreti İbrahim Akçay tarafından kurulmuş ve hala kendisi tarafından hizmet verilmektedir. Firma Lazer epilasyon, Kalıcı makyaj, cilt bakımı, kaş tasarımı, dövme silme gibi konularda hizmet vermekle birlikte biz sadece dövme silme konusunu ve hizmetini inceleyeceğiz.

Firma çok uzun bir süredir dövme silme işlemi gerekleştirmekle birlikte, lazerle dövme silme konusunda oldukça uzman bir ekipten oluştuğunu bildirmek isteriz. Firmanın Pico saniye dövme silme cihazları ile kalıcı dövme silme işlemi gerçekleştirdiğinide bildirmek isteriz. Uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutan İxir güzellik merkezi dövme silme konusunda sizlere yardımcı olacak nadir firmalardan biri olmaktadır.

İxir Güzellik Merkezi Müşteri Yorumları

Çok memnun kaldım kendileri de çok kalender insanlar herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim
Alanlarında profesyonel olmalarının yanında kullanılan cihazlar son sistem ve güler yüzlü personel başta İşletme sahibi İbrahim bey ve ekibine teşekkürler sadece uygulama ihtiyaçları için değil, hoş sohbet ve ve bir çay içmek için de uğranmalı 🙂
Doğunun incisi Gaziantep e Yakışan kurum olduğundan dolayı başta ibrahim bey ve ekibine teşekkürü bir borç bilirim bilirim Kendisinin yapmış olduğu güzel işlerde Profesyonelliğini yanı sıra yanı sıra ticari ahlakı ve tam Bir esnaf olarak bir Esnaf olarak nitelendirebiliriz başarıların devamını bekliyoruz
Çok güzel bir güzellik merkezi çok başarılı bir şekilde yapıyorlar işlerini ve her müşteriyle ayrı ayrı ilgileniyorlar fiyat dereceleride gayet uygun herkese tavsiye ederim gerçekten çok kaliteli bir merkez

Gaziantep İxir Güzellik Dövme Silme Merkezi Nasıl Yorumları?

Gaziantep İxir Güzellik Merkezi iletişim Adresi

Adres: Sarıgüllük, Zübeyde Hanım Blv. no:22\c, 27000 Şehitkamil/Gaziantep
Telefon: 0539 666 00 00

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.