Küçük Dövmeler Nasıl Silinir?

Günümüzde süs olarak en çok kullanılan dövme, gençlerimiz tarafından çok sevilerek yaptırılmaktadır. Ancak sadece yaptırılmamakta aynı zaman da pek fazla silinmektedir. Dövme sildirme işlemi günümüz de bir çok geliştirilen yöntemlerle mümkündür.

Bu yöntemlerden istenileni tercih etmek dövmeyi sildirmek isteyen kişiye bağlıdır. Dövme sildirme işlemin de dövmenin büyüklüğü süreyi etkileyen en büyük etkendir. Küçük dövmeler Büyük dövmelere göre daha kısa süre de silinir. Peki küçük dövmeler nasıl silinir? 

Küçük dövme sildirme işlemin de farklı bir yöntem uygulanmaz. Çünkü silme işlemin de büyük dövme veya küçük dövme ayrımı yapılmadan aynı yöntemle silinmektedir.

Yöntem değişmese de yöntem de uygulanan dalga boyu veya yönteme bağlı kullanılan malzemeler dövmenin boyutuna göre ayarlanır. Lazer ile dövme silme işlemin de küçük dövmeye uygun dalga boyu uygulanır.

Küçük dövmeye uygun dalga boyunda lazer ışığıyla dövme boyası parçalanır ve patlar. Küçük Dövmeler Nasıl Silinir?Çok ufak parçalara ayrılan boya, hücreler tarafından taşınarak sindirilerek vücuttan atılır.

EDİTÖRÜN YORUMU 

Dövme sildirme işlemin de dövmenin küçük veya büyük oluşu dövmeyi sime yöntemini etkilemez. Ancak uygulanan işlem de kullanılan malzemeler de ve benzeri şeyler de farklılık gösterir. küçük dövmenizi silmek de büyük dövme silmek gibi aynı süreye bağlı değildir. daha kısa süre de sonuca varırsınız.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir