81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Küçük Dövmeler Nasıl Silinir?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Günümüzde süs olarak en çok kullanılan dövme, gençlerimiz tarafından çok sevilerek yaptırılmaktadır. Ancak sadece yaptırılmamakta aynı zaman da pek fazla silinmektedir. Dövme sildirme işlemi günümüz de bir çok geliştirilen yöntemlerle mümkündür.

Bu yöntemlerden istenileni tercih etmek dövmeyi sildirmek isteyen kişiye bağlıdır. Dövme sildirme işlemin de dövmenin büyüklüğü süreyi etkileyen en büyük etkendir. Küçük dövmeler Büyük dövmelere göre daha kısa süre de silinir. Peki küçük dövmeler nasıl silinir? 

Küçük dövme sildirme işlemin de farklı bir yöntem uygulanmaz. Çünkü silme işlemin de büyük dövme veya küçük dövme ayrımı yapılmadan aynı yöntemle silinmektedir.

Yöntem değişmese de yöntem de uygulanan dalga boyu veya yönteme bağlı kullanılan malzemeler dövmenin boyutuna göre ayarlanır. Lazer ile dövme silme işlemin de küçük dövmeye uygun dalga boyu uygulanır.

Küçük dövmeye uygun dalga boyunda lazer ışığıyla dövme boyası parçalanır ve patlar. Küçük Dövmeler Nasıl Silinir?

Çok ufak parçalara ayrılan boya, hücreler tarafından taşınarak sindirilerek vücuttan atılır.

EDİTÖRÜN YORUMU 

Dövme sildirme işlemin de dövmenin küçük veya büyük oluşu dövmeyi sime yöntemini etkilemez. Ancak uygulanan işlem de kullanılan malzemeler de ve benzeri şeyler de farklılık gösterir. küçük dövmenizi silmek de büyük dövme silmek gibi aynı süreye bağlı değildir. daha kısa süre de sonuca varırsınız.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.