81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Dövme Sildirme Günah Mıdır?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme ülkemizde oldukça yaygın yapılan bir kişisel süstür. Herkes severek yapmakta ancak sonrasında pişman olmaktadır. Bu pişmanlıkları yüzünden sildirmek isterler. Dövme sildirme işlemini doğru bir şey olarak görseler de öyle değildir. Çünkü dövme yaptırarak zaten vücutlarına zarar vermiş olduklarından dövme sildirerek de ikinci kere vücudun zarar görmesi demektir. Bazı kişiler ise dövme sildirmenin dinimize göre günah olup olmadığını merak etmektedir. Peki dövme sildirme Günah mıdır? 

Vücuda iğneler batırarak deri altına boya zerk etmek ile deri üstünde çeşitli şekiller oluşturmak dinimizce yasaklanmıştır. Bu yüzden dövme yaptırmakta dövme sildirmek de günahtır. Bu nedenle dövme yaptırmamak gerekmektedir. Dövme yaptırırken buna benzer şeyleri göze alarak hareket etmek gerekir. Dövme sildirirken ise bazı yöntemler de uygulanan vücuda iğne batırma şekli gibi işlemler de yine günaha girmiş bulunmakta olursunuz. Bu yüzden dövme sildirirken seçeceğiniz yöntemleri dikkatli seçmek gerekir.

EDİTÖRÜN YORUMU Dövme Sildirme Günah Mıdır?

Dövme sildirmek günah olsa da ondan önce daha günah olan dövme yaptırmak olduğu için dövme yaptırmadan önce bir kere daha düşünmek gerekir. Çünkü Dövme silmek dövmeden kurtulmanızı sağladığı için bi nevi sevap gibi de olabilir. Ancak dövmenin günah olduğunu bile bile yaptırmak oldukça büyük bir günahtır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.