Lazersiz Dövme Sildirme Yapılır Mı?

Dövme, deri altına  işlenen deri üstüne yansıma yapan desen veya işaretlerin genel adıdır. Dövme yaptırmak şuan da moda haline gelmiştir. Neredeyse karşılaştığınız her insan görmek mümkün olabiliyor. Ancak sonrasın da pişmanlık duygusu ortaya çıkarabilmektedir. Bu yüzden çoğu kişi silmek için uzman kişilere danışıyor. Fakat sildirmeden önce endişe duygusuna kapılıp korkuyorlar. Oysa ki korkuya kapılmaya gerek yok .Çünkü günümüzde dövmeden kurtulmanın bir çok kolay yöntemi vardır. Onlardan bazıları şunlardır;

  • Lazer ile silme yöntemi
  • Dermabrazyon
  • Kimyasal peeling

Gibi bir çok yöntem vardır. Bunlardan en çok tercih edilen yöntem lazer ile silme yöntemidir. Diğer yöntemler de lazer ile silme yöntemi kadar tercih edilmese de onlar da fazla tercih ediliyor. Lazersiz dövme sildirme yapılır mı? sorusuna yanıt şöyledir; lazersiz dövme sildirme yapılabilir. Tıpkı yukarıda belirtildiği gibi lazer ile dövme silme yöntemi dışında da yöntemler vardır. Bu yöntemlerle de dövmeniz den kurtulmak mümkündür.

EDİTÖRÜN YORUMU Lazersiz Dövme Sildirme Yapılır Mı?

Dövme sildirme de Lazer ile silme yöntemi yaygın olsa da diğer yöntemlerle de dövmeniz den kurtulmak mümkündür. Bu yüzden dövme silmek sadece Lazer ile silme yöntemine bağlı değildir. İsteğe göre diğer yöntemleri de tercih edebilirsiniz.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu