81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Parmak Arası Dövme Modelleri ve Anlamı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Parmak arası dövme modelleri genel anlamıyla klasik ve gösterişten uzak kişilerin seçtiği dövme modelleri olmaktadır. Gösterişten uzak ve klasik bir dövme ile yapılan bu dövme modellerinde amaç en az ifade ile en çok anlamı ifade etmektir.  Parmak arası dövme modelleri sıklıkla tercih edilen dövmelerdir. Çok fazla dövme yaptırmak istemeyen ama bir anlamı unutmamak için yapmak isteyen kişilerin ilk tercihidir.

Parmak Arası Dövme Anlamı

Parmak arası dövme genel anlamıyla sadece özel kişilerin göreceğini ifade etmektedir. Arasına yapılan dövmeninde sadece kişiye özel bir anlamı olmaktadır.

Parmak Arası Dövme Modelleri

parmak arası çapa dövmesi modeli
parmak arası çapa dövmesi anlam olarak ben kalbimi sana çapa attım anlamını ifade etmektedir.
parmak arası çiçek dövmesi
parmak arası çiçek dövmesi anlam ifade edilişi maksadıyla, benim çiçeğim benim çiçeğim parmaklar arasında saklı durmaktadır.
parmak arası dinazor dövmesi
parmak arası dinazor dövmesi çocuğunu kaybeden bir ebeveynin çocuğunun en sevdiği oyuncağı unutmaması için yaptığı dövmedir.
parmak arası sonsuzluk dövmesi
parmak arası sonsuzluk dövmesi güzel bir anlam ve ifade edilişi ortaya koymaktadır.
Parmak arası kalp dövmesi
Parmak arası kalp dövmesi sıklıkla tercih edilen en güzel dövmelerden olmaktadır. Genel amacıyla ben kalbimi parmaklar ardında saklıyorum demektir.
PArmak arası yazı dövmesi
parmak arası yazı dövmesi oldukça sıklıkla tercih edilen bir dövme modelidir. Amacı ise her parmak arasında yaşanmış olan bir anıyı simgelemektedir.
parmak üstü yılan dövmesi
Parmak üstü yılan dövmesi yılanlar benim parmaklarımın arasındadır. Ben yılanlarla oynuyorum demektir.
parmak arası love yazılı dövme
parmak arası love yani aşk dövmesi mükemmel güzellikte bir dövme olmaktadır. Anlam ve ifadesi bakımından güzel bir ifade edişi bulunmaktadır.
Parmak yüzük dövmesi
Parmak yüzün dövmesi genellikle eşlerin yüzük takmaktan sıkıldıklarında kalıcı ve sonsuz bir ifade edişi anlamlandırmak için takılan bir dövme modelidir.
Parmak Arası Gül dövmesi
Parmak arası gül dövmesi oldukça anlam ifade etmektedir. Güllerin benim için parmaklar arasında saklı olmasını ifade etmektedir.

 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.