81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Peeling Market Mandelik Asit Dövme Silme Solüsyonu Nasıl?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Peeling Market firmasının üretmiş olduğu bir dövme silme solüsyonunu tanıtmak istiyorum. Aslen İsmi Mandelik Asit olan ve asit oranı %70 oranında bulunan Mandelik Asit dövmelerinden kurtulmak isteyenler için üretilmiş olan bir TCA’dır. Genellike işe yarayan bu solüsyon dikkatli kullanmak gerektiğini ilk andan belirtmek isterim.

Mandelic Acid %70 Fiyatı Ne Kadar?

İnternet ortamında satışta bulunan bu ürüne 220 TL ile 300 TL arasındaki bir satış fiyatıyla sahip olabilirsiniz.

Mandelik Asit Dövme Silme Solüsyonu Nasıl Uygulanır?

  • Dövmenin silineceği bölgeyi ılık su ile derinlemesine suyu yedirircesine yıkayınız. Eğer mümkünse havuz, küvet gibi alanlarda 30 dakika geçirdikten sonra uygulamanız daha yararlı olacaktır.
  • Daha sonra Mandelik asit damlalığı yardımıyla dövmenin üzerine damlatılarak sürülür
  • Ortalar solüsyon 2 dakika bekledikten sonra siliniz
  • Daha sonra paket içerisinde çıkan Sonlandırıcı Sıvıyı dövmenin üzerine uygulayınız.
  • Sonlandırıcı Sıvı da cilt üzerinde en az  1 dakika bekledikten sonra pamuk yarımıyla silinir.
  • Daha sonra istenirse cilt onarıcı krem sürülerek işlem bitirilir.
  • Dövme tam anlamıyla silinene kadar bu işlem uygulanır.

Not: Mandelik Asit ve benzer TCA dövme silme işlemlerini yaz aylarında uygulayınız. Kış aylarında ve bahar aylarında uygulamanız yararınıza olacaktır.

Peeling Market Mandelik Asit Dövme Silme Solüsyonu Nasıl?

Editörün Yorumu

Dövme silme solüsyonları oldukça işe yarayan işlemlerdir. Ama nitekim an asit oranının en az %70 olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Daha az asit oranına sahip TCA’lar pek işe yaramadığından tercih edilmemektedir. Mandelik Asit dövme silme işlemi işe yarayan bir solüsyondur. Nitekim Fiyat olarakta biraz tuzlu gibidir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.