81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Trend! Pırlanta Dövmesi Modelleri ve Anlamı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Tarih boyunca her zaman savaşlara ve elde tutmaya büyük önem verilen pırlantalar oldukça değerli taşlar arasında yerini almaktadır. Pırlanta dövmeleride oldukça rağbet gören dövmeler olarak kendini ortaya koysada anlamını bilmek oldukça önem arz etmektedir. Pırlanta dövmesi gerçekten herkesin yapabileceği bir dövme olmamaktadır. Anlamına uygun olarak yapılması gerektiğinden fazla önem arz etmektedir.

Pırlanta Dövmesinin Anlamı Nedir?

Pırlanta ve elmas çok değerli taşlar olduğundan kaynaklı olarak ve elinde bulunduranında o derecede zengin ve ihtişamlı olmasından kaynaklı olarak, pırlanta dövmesi anlam olarak zenginliği, asaleti, soyluluğu, aşireti, gücü. ve parayı tarif etmektedir. Bundan dolayıda bu dövmeyi yaptıracak kişilerde bu durumların aranması gerekecek yaptırılmalıdır.

Pırlanta Dövmesi Modelleri

pırlanta dövmesi modelleri, pırlanta dövmesi, Diamond tattoos

Kol üzerine ve geyik boynuzları arasında yapılan pırlanta dövmesi ile yapan kişi benim pırlantam geyiklerin boynuzlarındadır, anlamını ifade etmektedir.

pırlanta dövmesi modelleri, pırlanta dövmesi, Diamond tattoos

Erkek Omuz bölgesine yapılan bu patçalanmış pırlanta dövmesinde ise kaybettiği eşini ifade etmektedir. Eşinin yok oluşunu pırlantanın parçalanışıyla ifade etmektedir.

pırlanta dövmesi modelleri, pırlanta dövmesi, Diamond tattoos

Parmak üzerine yapılan bu pırlanta dövmesinde ise benim tektaşa ihtiyacım yok. Benim tektaşım zaten dövmemdir demektedir.

pırlanta dövmesi modelleri, pırlanta dövmesi, Diamond tattoos

Asil ve zerafetli bir dövme modelidir. Klasiktir ama hiçbir zaman eskimeyecek bir dövme olarak karşımıza çıkmaktadır.

pırlanta dövmesi modelleri, pırlanta dövmesi, Diamond tattoos

El ütüne yapılan bu büyükçe pırlanta dövmesinde, zenginliğinin ne kadar büyük olduğunu dile getirmektedir.pırlanta dövmesi modelleri, pırlanta dövmesi, Diamond tattoos

Yüzün yanak bölgesine yapılan bu pırlanta dövmesini daha neden yapıldığını çözemedik.

pırlanta dövmesi modelleri, pırlanta dövmesi, Diamond tattoos

Boyun bölgesine çizilen bu pırlanta dövmesi ile tüm gözler kendi üzerine odanlanmaktadır.

pırlanta dövmesi modelleri, pırlanta dövmesi, Diamond tattoos pırlanta dövmesi modelleri, pırlanta dövmesi, Diamond tattoos pırlanta dövmesi modelleri, pırlanta dövmesi, Diamond tattoos pırlanta dövmesi modelleri, pırlanta dövmesi, Diamond tattoos pırlanta dövmesi modelleri, pırlanta dövmesi, Diamond tattoos

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.