Viking Dövmesi Modelleri ve Anlamı

Viking dövmeleri genel itibari ile Vikings dizisinin popüler olmasından kaynaklı oldukça rağbet görmeye başlamıştır. Hem özel bir görüntü oluştururken hemde anlamsal bütünlüğe sahip dövmeler olmaktadır.  Hemen hemen her bölgede çok güzel duran bu dövmeler oldukça ilgi çekicide diyebiliriz.

Viking Dövme Anlamı

Viking dövmeleri genel anlam olarak savaşı temsil etmektedir. Savaşta korkmadıklarını her daim savaşa hazır olduklarını ifade etmektedir.  Birbirine geçen üç üçgen sembolü ise anlam olarak savaşta kaybettiklerini temsil etmektedir.

Viking Dövme Modeleri

viking dövme modelleri
Kol üst kısmına çizilmiş bu viking dövmesinde anlamsal bütünlüğü ve mükemmelliyetçiliği bir arada sunmaktadır.
viking dövme modelleri
Bacak baldır arka tarafına çizikmiş bu viking dövmesinde bir çok anlamı tek karede sunma gayesi taşımaktadır.
viking dövme modelleri
Sade ve şık bir viking dövmesi kol arka tarafına yapılmış vede aşırı derecede ilgi çekici
viking dövme modelleri
Ense tarafına çizilmiş bu dövme hem erkekler tarafından hemde bayanlar tarafından oldukça güzel durmaktadır.
viking dövme modelleri
bir bayan ense sırt bölgesine çizilmiş bu dövmede ise anlam bütünlüğü ile savaşı temsil etmektedir.
viking dövme modelleri
baş parmak üzerine yapılmış en güzel dövmelerden diyebiliriz. Ücgen içinde üçgen
viking dövme modelleri
el üstünde çok hoş duran ve anlam bütünlüğü mevcut olan güzel bir dövme

viking dovme modelleri8 - Viking Dövmesi Modelleri ve Anlamı - dovme-modelleri viking dovme modelleri9 - Viking Dövmesi Modelleri ve Anlamı - dovme-modelleri viking dovme modelleri10 - Viking Dövmesi Modelleri ve Anlamı - dovme-modelleri viking dovme modelleri11 - Viking Dövmesi Modelleri ve Anlamı - dovme-modelleri viking dovme modelleri12 - Viking Dövmesi Modelleri ve Anlamı - dovme-modelleri viking dovme modelleri13 - Viking Dövmesi Modelleri ve Anlamı - dovme-modelleri viking dovme modelleri14 - Viking Dövmesi Modelleri ve Anlamı - dovme-modelleri viking dovme modelleri15 - Viking Dövmesi Modelleri ve Anlamı - dovme-modelleri viking dovme modelleri16 - Viking Dövmesi Modelleri ve Anlamı - dovme-modelleri viking dovme modelleri17 - Viking Dövmesi Modelleri ve Anlamı - dovme-modelleri viking dovme modelleri18 - Viking Dövmesi Modelleri ve Anlamı - dovme-modelleri

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir