81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Acnelyse ile dövme silme Nasıl? Yapanlar Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Son zamanlarda oldukça sıklıkla karşımıza soru olarak gelen ve yorumlarda bu yöntemi soran arkadaşlara hitaben hazırladım bu konuyu. Acnelyse krem olarak bilinen aslen deride bölünmeye artırarak eski derinin dökülmesini sağlayan bir kremdir. Sıklıkla sivilce sonrası kullanılan bu krem aynı zamnda sivilce oluşumuna engellemektedir.

Gelelim bizim konumuza dövme sildirme işleminde bu krem nasıl kullanılır? Dövme sildirme işlemlerinde Acnelyse krem oldukça dikkatli kullanılması gerekmektedir. Dikkatli kullanılmağı taktirde cilt yanıklarına neden olacak bir kremdir. Yaptığım araştırmalarda eskiden kullanan kişiler faydalı olduğunu söylemiş bulunmaktadırlar gelelim kullanım yöntemine.

Acnelyse krem ile Dövme Silme

  • 1 adet Acnelyse krem
  • 1 adet Madecassol krem

Acnelyse krem ile Nasıl Dövme Silinir?

Gece yatmadan önce ince bir tabaka olarak şekilde Acnelyse krem dövmenin bulunduğu alana uygulanır. Sabah uyandığınızda temizlenip, Madecassol krem sürülür, bu işlem dövme silinene kadar tekrarlanır.

Acnelyse ile dövme silme Nasıl? Yapanlar Yorumlar

Not: Bu dövme işlemini kesinlikle yaz ayında yapmayınız.
Not: Bu dövme işleminde Acnelyse krem oldukça cildi yumuşatıp ana katmanı ortaya çıkarmaktadır.
Not: Eğer çok acırsa 2 gün yapıp ara verip tekrar yapabilirsiniz.
Not: Bu uygulama kişinin kendi sorumluluğunda bir uygulamadır. Ben sadece araştırmalarımda bulduğum yöntemi anlattım.

Editörün Yorumu

Bu yöntem eski zamanlarda kullanılan bir yöntem olmakla birlikte aslen Acnelyse krem oldukça işe yarayan bir kremdir. Genellikle sivilce sonrası cildde oluşan kızarıklık, leke ve batıkların giderilmesinde kullanılan oldukça etkili bir kremdir. Elinizden geldiğince ince bir  tabaka olacak şekilde kullanınız.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

One Comment

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.