Acnelyse ile dövme silme Nasıl? Yapanlar Yorumlar

Son zamanlarda oldukça sıklıkla karşımıza soru olarak gelen ve yorumlarda bu yöntemi soran arkadaşlara hitaben hazırladım bu konuyu. Acnelyse krem olarak bilinen aslen deride bölünmeye artırarak eski derinin dökülmesini sağlayan bir kremdir. Sıklıkla sivilce sonrası kullanılan bu krem aynı zamnda sivilce oluşumuna engellemektedir.

Gelelim bizim konumuza dövme sildirme işleminde bu krem nasıl kullanılır? Dövme sildirme işlemlerinde Acnelyse krem oldukça dikkatli kullanılması gerekmektedir. Dikkatli kullanılmağı taktirde cilt yanıklarına neden olacak bir kremdir. Yaptığım araştırmalarda eskiden kullanan kişiler faydalı olduğunu söylemiş bulunmaktadırlar gelelim kullanım yöntemine.

Acnelyse krem ile Dövme Silme

  • 1 adet Acnelyse krem
  • 1 adet Madecassol krem

Acnelyse krem ile Nasıl Dövme Silinir?

Gece yatmadan önce ince bir tabaka olarak şekilde Acnelyse krem dövmenin bulunduğu alana uygulanır. Sabah uyandığınızda temizlenip, Madecassol krem sürülür, bu işlem dövme silinene kadar tekrarlanır.

Acnelyse ile dövme silme Nasıl? Yapanlar YorumlarNot: Bu dövme işlemini kesinlikle yaz ayında yapmayınız.
Not: Bu dövme işleminde Acnelyse krem oldukça cildi yumuşatıp ana katmanı ortaya çıkarmaktadır.
Not: Eğer çok acırsa 2 gün yapıp ara verip tekrar yapabilirsiniz.
Not: Bu uygulama kişinin kendi sorumluluğunda bir uygulamadır. Ben sadece araştırmalarımda bulduğum yöntemi anlattım.

Editörün Yorumu

Bu yöntem eski zamanlarda kullanılan bir yöntem olmakla birlikte aslen Acnelyse krem oldukça işe yarayan bir kremdir. Genellikle sivilce sonrası cildde oluşan kızarıklık, leke ve batıkların giderilmesinde kullanılan oldukça etkili bir kremdir. Elinizden geldiğince ince bir  tabaka olacak şekilde kullanınız.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.
One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir