Evde Dövme Silme Yöntemleri ve Nasıl Yapılır?

Dövmeler bir her zaman olduğu gibi oldukça popüler ve sıklıkla tercih edilen yöntemler arasında kendini belli etmektedir. Hemen hemen her kesim tarafından tercih edilen ve yapılan bir işlemdir. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ve dövmecilerinde çokluğuyla her köşe başında dövme yaptırmak oldukça kolay bir durum haline gelmektedir.

Ama bir hevesle yaptırılıp sonra pişman olunan dövmeler için ne yapılması gerektiği konusunda birazcık dikkat edilmesi gerektiğinide bildirmek isteriz. Bir heyecanla yaptırılan dövmeler oldukça zorlu ve meşakkatli yollarla vücuttun silindiğini-çıkarıldığını bildirmek isteriz. Her gün dövme silme kliniklerinde pişman olup dövme sildirmek isteyen kişilerle dolup taştığını, sonradan fikir değiştirip Polis, Asker, İnfaz koruma memuru (Gardiyan) olmak isteyenlerin dövmelerini sildirmek için binbir türlü yollara başvurmaktadır.Evde Dövme Silme Yöntemleri ve Nasıl Yapılır?

Bu konuda evde dövme silme yöntemlerini tek tek anlatacağız umarım beğenirsiniz.

Eve Dövme Silme Yöntemleri Nelerdir?

  1. Evde Dövme Silme Kremi

Dövme Silme kremleri oldukça etkisiz yöntemler arasında yer almaktadır. Hemen hemen her internet sitesinde bulacağınız dövme silme kremleri ile evde dövme sildirmek mümkün hale gelmektedir. Dövme silme kremlerinin en çok dikkat edilmesi gereken konu ise yüz gibi boyun gibi hassas bölgelerde kullanılmamasıdır. Klinik olarak çok az etki gösteren dövme silme yöntemidir.

Rejuvi Dövme Silme KremiDr. Falkenham Dövme Silme KremiDr. Bio Dövme Silme Kremi,

Not: Dövme Silme Kremleri çokta işe yaramamaktadır.

2. Evde TCA ile Dövme Silme

Evde TCA ile dövme silme yöntemi etkili dövme silme yöntemleri arasında yer almaktadır. Evde dövme silme yöntemlerinden biri olan Aslında asit ile dövme silme yöntemi olan bu yöntemde TCA adıyla satılan %50 %60 %70 gibi oranlardaki asitler ile dövme silme işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu yöntemdede boyun ve yüz gibi hassas bölgelerde kullanılması önerilmemektedir.

TCA %40 %50 %60 %70 Ne Demek?TCA İle Dövme Nasıl Silinir?

Not: TCA ile dövme silme işlemi işe yarayan bir yöntemdir. Ama Biraz ağrılı bir yöntem ve dikkat edilmesi gerekmektedir.

3. Evde Zımpara Tuzlama ile Dövme Silme

Evde Zımpara yada tuzlama ile dövme silme işlemi oldukça ağrılı bir dövme silme yöntemi olmaktadır. Zımpara ile dövme silme yöntemi, hırdavatçılarda alacağınız zımpara yardımıyla dövmenin zımparalanarak kazınması işlemidir. Hem ağrılı hemde iz bırakan bir işlem olmaktadır. Evde uzla dövme silme işlemide aynı şekilde oluşmaktadır. Tuzla Dövme silme işlemide ovalandığından tek başına işe yaramamaktadır.

Zımpara İle Dövme Silinir Mi?,

 4. Evde Patatesle Dövme Silme

Evde patatesle dövme silme yöntemi çok eski dönemlerden beridir kullanılan bir yöntem olmaktadır. Ama nitekim bu yöntem sadece yeni yapılan dövmelerde işe yaramaktadır. Yeni yapılan bir dövmeniz varsa bu yöntemi uygulayabilirisiniz. Patatesle Dövme Silme

   5. Evde Sıcak Ekmekle Dövme Silme

Evde sıcak ekmekle dövme silme yöntemi şahsi olarak uygun görmediğim bir yöntem olmakla birlikte, yeni yapılan dövmelerde işe yaramaktadır. Yeni yapılan dövmeye fırından yeni çıkmış taze somun ekmeğin iç kısmını dövmenin üstüne bastırarak dövmenin kusturulması yöntemidir. Sıcak Ekmekle Dövme Çıkarma Mümkün Mü?

   6. Evde Limon-Tuz ile Dövme Silme

Limon tuz karşımı ile dövme silme yöntemi oldukça etkili bir evde dövme silme yöntemi olmaktadır. Tuzun aşındırıcı özelliği ile limon suyunun asitlik özelliği sayesinde etkili bir yöntem olmaktadır. Çok eski dönemlerden beridir tercih edilen bu yöntem hala günümüzde uygulanmaktadır. Limon-Tuz ile Dövme Silme İşlemi

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu