81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Aseton İle Dövme Silinir mi? Yapanlar Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Kullanıcılarımızın bir diğer yöntem olan Aseton ile dövme silme işlemi gerçekleştirmeyi denediklerini, ve bu işlem hakkında ne düşündüğümü sormuşlardı.

Gelelim İlk olarak Aseton Nedir?

Aseton en sıklıkla bilinen oje çıkarma işlemine yarayan bir kimyasal maddedir. Oje çıkarmaktan ziyade ayakkabı parlatma, elektronik eşyaların klavye tuşlarını parlatmada, eldeki yapıştırıcıyı çıkarmaya yarayan bir madde olmaktadır.

Aseton İle Dövme Nasıl Çıkar?

Aseton ile dövme çıkma işlemini pamuk yardımıyla yapılmaktadır. Bir miktar asetonu pamuğa damlatıp iyice ovalama yöntemiyle.

Kalıcı Dövme Aseton İle Çıkar Mı?

Kalıcı dövme cilt altında yer alan bir renk pigmenti olduğundan bu işlem için hiç uğraşmayınız. Zaten asetonun fazla oranda cilde sürülmesi ve ovalanması cildi tahriş edip zarar vermektedir.

Aseton İle Dövme Silinir mi? Yapanlar Yorumlar

Geçici Dövme Aseton İle Çıkar Mı?

Ever geçici dövmeler aseton ile çıkar,  ama nitekim önermemekteyiz. Cildinizi tahriş etme riski yüksektir.

Editörün Yorumu!!

Aseton ile dövme çıkarma işlemi uğraşmaya değecek bir yöntem değildir. Aseton gibi yöntemlere başvuran kişiler genellikle tırnaktaki ojeyi çıkaran bunuda çıkarır gibi düşünenlerdir. Nitekim kalıcı dövmeler yapısı gereği deri altında bulunduğundan bu işlem ilkel bir yöntem olarak kalmaktadır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.