81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


İncir Sütü ile Dövme Silme? Nasıl Yapılır? Yapanlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere çok özel bir yöntem olan incir sütü ile dövme sildirme işlemini anlatacağım. İnci sütü ile dövme sildirme işlemi böyle çok ama çok gerçekçi gibi gelmesede yöntem oldukça etkili ve başarılı sonuçlar doğurmaktadır.

İncir Sütü İle Dövme Silmek Mümkün mü?

Evet İncir sütü ile dövme sildirmek mümkündür. Ama acılı bir yöntemdir.

İncir Sütü İle Dövme Nasıl Silinir?

İncir sütü ile dövme sildirmek için 2 şeye ihtiyacımız bulunmaktadır. Bunlardan 1. incir sütü 2. dövme makinesidir.

Dövme makinasının kalem kısmına incir sütünü enjekte ediyoruz. Daha sonra dövme yapar gibi incir sütünü deri altına enjekte ediyoruz. Dövme yapmanın aynısı şeklinde. Daha sonra 1-3 gün bekledikten sonra incir sütünü enjekte ettiğiniz dövmenin bulunduğu yer şişip kabaracaktır. Daha sonra kendiliğinden patlayarak dövme pigmentleri deri altından atılacaktır.
Not: Kesinlikle el ile şişen kabaran cilt patlatılmamalıdır.

İncir Sütü ile Dövme Silme? Nasıl Yapılır? Yapanlar

Editörün Yorumu

Bu işlemler oldukça ağrılı geçecektir. Dövme yaparken hissettiğiniz acıyı aynen hissedeceksiniz. Cilt kabarıp pigmentler atıldıktan sonra, cildiniz ortalama 7-10 gün içinde eski haline gelecektir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.