81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Asitle Dövme Silme İşe Yarıyor Mu? Yapanlar Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Merhaba arkadaşlar bir çok arkadaşımızın zaman içerisinde dövme yaptırıp daha sonra pişmanlık yaşayıp yada durumundan dövmeden memnun kalmayıp değiştirme ve farklı işlemler yapmak için dövmelerini silme işlemi yapmak istemektedirler.

Bugün bizde İnternet ortamında sıklıkla aranan ve soru olarak gelen bir konu olan asit ile dövme silme işlemi sorusu gelmektedir. Şuan bende bu konuyu cevaplamak istiyorum sizler için.

Asit İle Dövme Silme işlemi Nasıl Yapılır?

Asit ile dövme silme işlemi dediğimiz işlem ilk olarak TCA yani “trikoloroasetik asit” diye nitelendirdiğimiz bir işlemdir. Genellikle TCA adı altına satılmaktadır. Ve bu işlem için cildinizin durumuna bağlı olarak %40, %50, %60, %70 oranlarında farklı farklı oranlarda mevcut karışımları bulunmaktadır.

Bir miktar asidi kulak çöpü yardımıyla dövmenin olduğu yere sürünüz. 90 saniye kadar bekleyiniz daha sonra temizleyiniz. Bu işlemi toplamda 5-6 defa tekrarlayınız. Cildinizin hassaslık oranına göre 90 saniyelik işlemi daha fazlada uzatabilirsiniz.

Asitle Dövme Silme İşe Yarıyor Mu Yapanlar Yorumlar - Asitle Dövme Silme İşe Yarıyor Mu? Yapanlar Yorumlar - dovme-silme

Asit İle Dövme Silme Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Asit ile dövme silme işlemi gerçekten işe yarayan bir yöntemdir. Ama işlem biraz ağrılı ve iltihaplı geçmektedir. Bundan kaynaklı olarak biraz tereddütlü yaklaşabilirsiniz. Ama ciddi manada dövmeyi en iyi temizleyen yöntem diyebiliriz.

Editörün Yorumuasit ile Dövme Silinir Mi? Yapanlar Yorumlar

Merhaba arkadaşlar Asit işe dövme sildirme işlemi başarılı bir işlemdir. Bundan kaynaklı olarak bu işlem çok sıklıkla tercih edilmektedir. Bu yöntemi deneyen arkadaşlarımız için ilk olarak cilt hassaslık durumuna göre %50 oranı ile satılan asit almanız daha sonra durumunuza istinaden asitlik oranını yükseltmeniz gerekir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.