Asitle Dövme Silme İşe Yarıyor Mu? Yapanlar Yorumlar

Merhaba arkadaşlar bir çok arkadaşımızın zaman içerisinde dövme yaptırıp daha sonra pişmanlık yaşayıp yada durumundan dövmeden memnun kalmayıp değiştirme ve farklı işlemler yapmak için dövmelerini silme işlemi yapmak istemektedirler.

Bugün bizde İnternet ortamında sıklıkla aranan ve soru olarak gelen bir konu olan asit ile dövme silme işlemi sorusu gelmektedir. Şuan bende bu konuyu cevaplamak istiyorum sizler için.

Asit İle Dövme Silme işlemi Nasıl Yapılır?

Asit ile dövme silme işlemi dediğimiz işlem ilk olarak TCA yani “trikoloroasetik asit” diye nitelendirdiğimiz bir işlemdir. Genellikle TCA adı altına satılmaktadır. Ve bu işlem için cildinizin durumuna bağlı olarak %40, %50, %60, %70 oranlarında farklı farklı oranlarda mevcut karışımları bulunmaktadır.

Bir miktar asidi kulak çöpü yardımıyla dövmenin olduğu yere sürünüz. 90 saniye kadar bekleyiniz daha sonra temizleyiniz. Bu işlemi toplamda 5-6 defa tekrarlayınız. Cildinizin hassaslık oranına göre 90 saniyelik işlemi daha fazlada uzatabilirsiniz.

Asitle Dövme Silme İşe Yarıyor Mu Yapanlar Yorumlar - Asitle Dövme Silme İşe Yarıyor Mu? Yapanlar Yorumlar - dovme-silme

Asit İle Dövme Silme Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Asit ile dövme silme işlemi gerçekten işe yarayan bir yöntemdir. Ama işlem biraz ağrılı ve iltihaplı geçmektedir. Bundan kaynaklı olarak biraz tereddütlü yaklaşabilirsiniz. Ama ciddi manada dövmeyi en iyi temizleyen yöntem diyebiliriz.

Editörün Yorumuasit ile Dövme Silinir Mi? Yapanlar Yorumlar

Merhaba arkadaşlar Asit işe dövme sildirme işlemi başarılı bir işlemdir. Bundan kaynaklı olarak bu işlem çok sıklıkla tercih edilmektedir. Bu yöntemi deneyen arkadaşlarımız için ilk olarak cilt hassaslık durumuna göre %50 oranı ile satılan asit almanız daha sonra durumunuza istinaden asitlik oranını yükseltmeniz gerekir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir