Cerrahi Müdahale İle Dövme Sildirme

Deri  altına işlenen ve dışarıdan belirgin olan cilt görüntüsüne dövme denir. Günümüzde bilindiği üzere çok sevilen bir süstür. Ancak yaptıranların çoğu sonradan pişman olabiliyor.Ve bunun için değişik dövme silme yöntemi arayabiliyorlar. Fakat sildirmek isteyenlerin bir kısmı cerrahi müdahale ile sildirmek isterler. Peki cerrahi müdahale ile dövme sildirme işlemi nasıl oluyor?

Cerrahi müdahale ile dövme sildirme işlemi doktorun uygun gördüğü durumlarda yaş farkı olmadan herkesin olabileceği dövme silme ameliyatı ile kalıcı bir biçimde dövmeden kurtulabilir. Dövme silme ameliyatında dövmenin boyutu ve rengi hiç önemli değildir. Ancak yanlış ellerde çok derine yapılmış bir dövmenin ameliyatı seans sayısını uzatabilir. Dövme silme ameliyatı; silmek istenen dövmelerin neşter yardımıyla ciltten alınması işlemidir. Ameliyat sırasında lokal anestezi altında yapılan dövme sildirme işleminde hasta acı ve ağrı hissetmez.

EDİTÖRÜN YORUMU Cerrahi Müdahale İle Dövme Sildirme

Cerrahi müdahale ile dövme sildirme işleminde yapılan dövme silme ameliyatını gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Çünkü bu yapılan dövme silme ameliyatında hiç bir acı ve ağrı etmeyeceğinizden rahat bir şekilde silmek istediğiniz dövmeden kurtulmanız çok kolay olacaktır. Bu yöntem sağlık açısından da hiç bir tehlike içermemekte olduğundan korkmadan yapabilirsiniz.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu