Çamaşır Suyu İle Dövme Silme

Çok sevilerek yapılan bir kişisel süs olan dövme, günümüzde giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Bir çok yaptırmak isteyenin olduğu gibi bir çok sildirmek isteyen de bulunmaktadır. Sildirmek isteyenlerin silmek için bir çok nedeni olduğu gibi çoğu kişiler de sıkıldıkları için silmek isterler. Silmek isteseler de birazcık da endişe oluşabiliyor içlerinde. Bu yüzden silme yöntemlerinde bir çok araştırma yaparlar. Sildirmek isteyenlerin çoğu ağrısız ve acısız bir şekilde silmek istiyorlar. Bunun dışında acı ve ağrı riskini göze almış evde silme işlemlerini tercih ediyorlar.

Evde denenen bir çok yöntemlerden birisi ise çamaşır suyu ile dövme silme işlemidir. Ancak çamaşır suyu ile dövme silme işlemi çok tehlikeli bir işlemdir.Ayrıca çamaşır suyunun cilde zarar verme riski de çok fazladır. Cildi tahriş edebilir. Ve farklı sonuçlar ortaya çıkarabilir.

EDİTÖRÜN YORUMU

Çamaşır suyu ile dövme silme işlemi çok tehlikeli bir yöntemdir. Ayrıca sağlık açısından da hiç iyi bir yöntem değildir. Bu yüzden bu yöntemin tercih edilmemesini tercih ederim. Acısız ve ağrısız yöntemler var iken ağrısı ve acısı olan bir yöntemi seçmek birazcık cesaret isteyen iştir. Ve bu işlemi gerçekleştirirken çok dikkatli davranılmalıdır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu