81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Deniz Tuzu ve Sabun İle Dövme Silme Nasıl Yapılır?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Bugün Amerika’da sıklıkla kullanılan bir dövme silme yöntemi olan bir yöntemden bahsetmek istiyorum. Bu yöntem aslında bizim ülkedede sıklıkla tercih edilen limon tuz ile dövme silme yönteminin bir başka yöntemi diyebiliriz. Hadi ilk olarak inceleyelim.

Deniz Tuzu ve Sabun İle Dövme silme içn gerekli malzemeler…

  • Bir miktar deniz tuzu
  • bir miktar sabun (kalıp sabundan parçalar alınıp yapılacak)
  • Bir adet limon

Deniz Tuzu ve Sabun İle Dövme Silme Nasıl Yapılır?

Uygulanışı…

İlk olarak bölgeyi sabun ile güzelce temizleyip yıkayınız… Daha sonra bir limonu ikiye bölüp dövmenin üstüne iyice yedirene kadar sürünüz. Daha sonra deniz tuzunu bir miktar su ile yumuşatıp, dövmenin üzerine ovalayarak sürünüz. Ortalama 15 -20 dakika sürdükten sonra cildin kalktığını görüceksiniz. Dayanamayacak duruma gelindiğinde bırakınız. Bu yöntemi 20 günlük aralıklarla 3 defa uygulayınız.

Editörün Yorumu

İlk olarak bilmeniz gerekirki bu yöntemden doğacak sorunlarda Dovmesildirme.Net sorumlu değildir. 

Bu yöntem yurtdışında sıklıkla tercih edilmekle birlikte uygulandığında sonuç elde etmek mümkün gibi durmaktadır. Zaten kullanıcıların yaptığı yorumlardan ele çıkarsak uygulayanlar genelde olumlu sonuçlar almışlar. ince derinin bulunduğu bölgeler olan boyun, yüz, gibi bölgelerde uygulanmamalıdır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.