81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


İyot Damlası İle Dövme Silme Yapanlar Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Popüler olarak nitelendirdiğimiz bir diğer dövme sildirme yöntem ise iyot damlası ile dövme silme yöntemi olmaktadır. İyot damlası ile dövme silme yöntemide etkili yöntemler arasında yer almaktadır. Cildin pul pul dökülere dövmenin atılmasını sağlayan bu yöntemi inceleyelim.

Gerekli Malzemeler

  • %5 içerikli iyot damlası
  • Pamuk

Uygulanışı

%5 özellikli iyot damlasını dövmenin üstüne damlatın bir kaç damla, dövmenin dışına çıkmamaya çalışın, daha sonra bir pamuk yardımıyla bastırarak ovalayın. 3-4 gün üst üste bu işlemi uyguladıktan sonra cildinizin soyulmaya başlandığını ve pul pul döküldüğünü görüceksiniz. Cilt normal duruma geldiğinde bu işlemi tekrarlamanız gerekmektedir. Bu sayede ortalam 2-3 ay gibi bir sürede işlem bitmiş olacaktır.

İyot Damlası İle Dövme Silme Yapanlar Yorumlar

Editörün Yorumu

Bu yöntem yurtdışında özellikle Rusya’da sıklıkla tercih edilen bir yöntem olmakla birlikte, bu yöntemde en çok dikkat edilmesi gereken iyot damlasının %5’lik olmasına dikkat etmek gerekir %8-%10’luk iyot damlaları cilde zarar verdiğinden kullanılmamalıdır. Bu yöntemi yurtdışı sitelerinde kullanıp memnun kalan oldukça fazla olmasına karşın Türkiye’de kullanıp sonuç alan bir yoruma karşılaşmadım..

Not: Bu yöntemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Dovmesildirme.Net sitesi sorumluluk kabul etmemektedir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.