Deri Keserek Dövme Silme İşlemi

Dövme, desen, işaret veya kişilerin istediği yazı ve benzeri şeylerin deri altına işlenmiş haline denir. Dövme çok sevilerek yapılan bir süstür. Çok sevilerek yapılsa da çoğu kez pişmanlık yaratmaktadır. Bu yüzden çok sildirme isteği vardır. Birçok yöntem bulunmaktadır. En yaygın yöntemlerin dışında çok yaygın olmayan deri keserek dövme silme işlemi de vardır. Peki deri keserek dövme silmek mümkün mü? 

Deri kesme işlemi pek kullanılmasa da dövme silme işlemin de nadiren kullanılmaktadır. Deri keserek dövme silme işlemi çok basit bir yöntem değildir. Çok acılı ve ağrılı bir yöntemdir. Bu işlem oldukça cesaret istiyen bir yöntemdir. Deri kesme işlemin de dövme olan bölgenin kesilmesiyle oluşur.

EDİTÖRÜN YORUMU Deri Keserek Dövme Silme İşlemi

Bu yöntemi tercih ederken baya cesaretli olmak gerekmektedir. Bu yöntem diğer yöntemler kadar kolay ve acısız bir yöntem olmadığından oldukça zorlu bir süreçtir. Bu yöntem hastane ortamında gerçekleşmesi gereken bir işlemdir. Hastane ortamında ve dezenfekte işlemleri gerçekleşmiş bir şekilde yapılması gerektiğinden uzman olmayan kişiler tarafından yapılması kesinlikle yapılmaması gerekmektedir. Bundan kaynaklı bu işlemi sadece doktor istediği zaman yapılması uygundur.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu