Domates Suyu İle Dövme Silinir Mi? Yapanlar

Domates suyu ile dövme silinir mi? şeklinde gelen mailler üzerine bu konuyu ele alıp bilgilendirmek istiyorum. Domates suyu ve yanık merhemi ile dövme silme işlemi oldukça bu günlerde popüler. Hatta hemen hemen her gün bu konu ile alakalı mailler gelmektedir. Bizde bu konuyu enlemesine araştırarak cevap verme ihtiyacı duydum. Hadi başlayalım.

Domates Suyu ile Dövme Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Gerekli Malzemeler;

  1. Domates suyu
  2. Yanık Kremi (Retionik asit içeren)
  3. Pamuk

Uygulanışı;

  • Domates suyu ve yanık kremini birbiri ile karıştırarak pamuk yardımıyla dövmenin olduğu bölgeye ovalayarak uygulayınız. Aşırı derecede bastırarak ve 10 dakika aralıklarla günde 10 defa tekrarlayınız.

Editörün Yorumu

Domates Suyu İle Dövme Silinir Mi? YapanlarDomates suyu ve yanık merhemi ile dövme silme işlemi duyduğum en saçma yöntem diyebilirim. Domates suyu ve yanık merheminin o bölgede yer alan dövmeyi silmek gibi bir durumu kesinlikle olamaz. Bu tarz ne olduğunu bilmediğiniz işlemleri lütfen uygulamayın. Hem vücudunuza hem psikolojinize yazık olur. Eğer maddi durum varsa lazerle dövme silme işlemi gerçekleştiriniz. Eğer imkan yoksada bir daha dövme yapmamaya ve dövmenizle barışmaya özen gösterin.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu