81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Domates Suyu İle Dövme Silinir Mi? Yapanlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Domates suyu ile dövme silinir mi? şeklinde gelen mailler üzerine bu konuyu ele alıp bilgilendirmek istiyorum. Domates suyu ve yanık merhemi ile dövme silme işlemi oldukça bu günlerde popüler. Hatta hemen hemen her gün bu konu ile alakalı mailler gelmektedir. Bizde bu konuyu enlemesine araştırarak cevap verme ihtiyacı duydum. Hadi başlayalım.

Domates Suyu ile Dövme Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Gerekli Malzemeler;

  1. Domates suyu
  2. Yanık Kremi (Retionik asit içeren)
  3. Pamuk

Uygulanışı;

  • Domates suyu ve yanık kremini birbiri ile karıştırarak pamuk yardımıyla dövmenin olduğu bölgeye ovalayarak uygulayınız. Aşırı derecede bastırarak ve 10 dakika aralıklarla günde 10 defa tekrarlayınız.

Editörün Yorumu

Domates Suyu İle Dövme Silinir Mi? Yapanlar

Domates suyu ve yanık merhemi ile dövme silme işlemi duyduğum en saçma yöntem diyebilirim. Domates suyu ve yanık merheminin o bölgede yer alan dövmeyi silmek gibi bir durumu kesinlikle olamaz. Bu tarz ne olduğunu bilmediğiniz işlemleri lütfen uygulamayın. Hem vücudunuza hem psikolojinize yazık olur. Eğer maddi durum varsa lazerle dövme silme işlemi gerçekleştiriniz. Eğer imkan yoksada bir daha dövme yapmamaya ve dövmenizle barışmaya özen gösterin.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.