Sirke Ruhu ile Dövme Silme Yapanlar?

Geçen günlerde bir mail üzerinden gelen sirke ruhu ile dövme silinir mi? şeklindeki soruya bir cevap manasıyla hazırladım bu konuyu. Peki nedir bu sirke ruhu ile dövme silme işlemi.

Not: Yapılan Tüm işlemler kişilerin kendi sorumluluğundadır.

Sirke rubu ile dövme silme işlemi ile dövmenin kalıcı olarak yok edilmesini sağlayan bir yöntem olarak pazarlanmaktadır. Peki bu işlem nasıl yapılmaktadır anlatalım.

Sirke Ruhu ile Dövme Silme İşlemi

Gerekli Malzemeler

  • Sirke Ruhu
  • Pamuk
  • Streç Film

Sirke Ruhu ile Dövme Silme Yapanlar?

Nasıl Yapılır?

İlk olarak bölgeyi iyice steril edip temizleyiniz. Daha sonra pamuk yardımıyla ilk olarak bölgeye sirke ruhunu iyice yediriniz. Daha sonra bir miktar sirke ruhunu bekletip üzerine stres film ile sarınız. 1 saat kadar bekleyiniz. 1 saat sonra bölgede ciddi bir yanık oluşacaktır. Bu yanık bildiğiniz su toplama yanağı gibi, işlem bittikten sonra 1 ay gibi sürede yarayı temiz tutunuz ve kabuk bağlamasını bekleyiniz.

Editörün Yorumu

Bu işlem bildiğiniz üzere ciltte ciddi yanıklar oluşturan bir yöntemdir. Hemde fazlasıyla acıtan bir yöntem. Bu yöntemi önermemekteyim. Maddi durumunuz varsa lazerle dövme silme işlemi yapmanız yararınıza olacaktır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu