81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Sirke Ruhu ile Dövme Silme Yapanlar?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Geçen günlerde bir mail üzerinden gelen sirke ruhu ile dövme silinir mi? şeklindeki soruya bir cevap manasıyla hazırladım bu konuyu. Peki nedir bu sirke ruhu ile dövme silme işlemi.

Not: Yapılan Tüm işlemler kişilerin kendi sorumluluğundadır.

Sirke rubu ile dövme silme işlemi ile dövmenin kalıcı olarak yok edilmesini sağlayan bir yöntem olarak pazarlanmaktadır. Peki bu işlem nasıl yapılmaktadır anlatalım.

Sirke Ruhu ile Dövme Silme İşlemi

Gerekli Malzemeler

  • Sirke Ruhu
  • Pamuk
  • Streç Film

Sirke Ruhu ile Dövme Silme Yapanlar?

Nasıl Yapılır?

İlk olarak bölgeyi iyice steril edip temizleyiniz. Daha sonra pamuk yardımıyla ilk olarak bölgeye sirke ruhunu iyice yediriniz. Daha sonra bir miktar sirke ruhunu bekletip üzerine stres film ile sarınız. 1 saat kadar bekleyiniz. 1 saat sonra bölgede ciddi bir yanık oluşacaktır. Bu yanık bildiğiniz su toplama yanağı gibi, işlem bittikten sonra 1 ay gibi sürede yarayı temiz tutunuz ve kabuk bağlamasını bekleyiniz.

Editörün Yorumu

Bu işlem bildiğiniz üzere ciltte ciddi yanıklar oluşturan bir yöntemdir. Hemde fazlasıyla acıtan bir yöntem. Bu yöntemi önermemekteyim. Maddi durumunuz varsa lazerle dövme silme işlemi yapmanız yararınıza olacaktır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.