Dövme Sildirme de TCA mı Lazer Mi Daha Etkilidir?

Dövme, günümüzde kişisel süs olarak kullanılmaktadır. Gençlerin hepsinde ufak da olsa bir dövme görmek mümkündür. Dövme yaptırmak onlar için basit bir işlem olarak gözükmektedir. Fakat dövme yaptırmak o kadar da basit bir işlem değildir. Dövme yaptıranların çoğu bir süreden sonra pişman olup dövmelerini sildirmek isterler.

Dövme sildirme işlemini hemen gerçekleştirmek ve bir an önce dövmelerinin silinmesini isterler. Bu yüzden kısa süreli ve basit bir dövme silme yöntemi bulmak isterler. Günümüzde ise dövme sildirme de çok yaygın olan bazı yöntemler vardır.

O yöntemlerden olan TCA dövme sildirme yöntemi ve lazer ile dövme sildirme yöntemi oldukça yaygın bir yöntemdir. Bu iki yöntem arasında kalan bir çok kişi vardır. Hangisi daha etkili diye çok merak edilmektedir. Peki Dövme sildirme de TCA mı Lazer mi daha etkilidir?

Günümüzde yaygın olan bu iki yöntem de oldukça etkili bir yöntemdir. Ancak hangisinin daha Dövme Sildirme de TCA mı Lazer Mi Daha Etkilidir?etkili olduğunu dövme sildirdikten sonra kalan izden anlayabiliriz. Lazer ile dövme sildirme yöntemini kullananların hepsi iz kalmadığı söylemektedir.

Fakat TCA ile dövme sildirme yöntemini kullananlar ise o kadar olumlu konuşmamakta. TCA ile dövme silme işleminden sonra az da olsa iz kalmaktadır. Yani bu bilgilere bakılarak Lazer ile dövme sildirme yönteminin daha etkili olduğunu söyleyebiliriz.

EDİTÖRÜN YORUMU 

En yaygın olan bu iki yöntem de en merak edilen etkisiydi. Ve görüldüğü gibi Lazer ile dövme sildirme yöntemi daha etkili bir yöntemdir. Ancak başkalarında verdiği sonuca güvenerek sizde de aynı sonucu beklemek bir hatadır. Çünkü her kişinin dövme yapısı ve benzeri şeyleri değişiklik gösterdiği için aynı sonucu vermeyebilir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir