81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Dövme Sildirme de TCA mı Lazer Mi Daha Etkilidir?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, günümüzde kişisel süs olarak kullanılmaktadır. Gençlerin hepsinde ufak da olsa bir dövme görmek mümkündür. Dövme yaptırmak onlar için basit bir işlem olarak gözükmektedir. Fakat dövme yaptırmak o kadar da basit bir işlem değildir. Dövme yaptıranların çoğu bir süreden sonra pişman olup dövmelerini sildirmek isterler.

Dövme sildirme işlemini hemen gerçekleştirmek ve bir an önce dövmelerinin silinmesini isterler. Bu yüzden kısa süreli ve basit bir dövme silme yöntemi bulmak isterler. Günümüzde ise dövme sildirme de çok yaygın olan bazı yöntemler vardır.

O yöntemlerden olan TCA dövme sildirme yöntemi ve lazer ile dövme sildirme yöntemi oldukça yaygın bir yöntemdir. Bu iki yöntem arasında kalan bir çok kişi vardır. Hangisi daha etkili diye çok merak edilmektedir. Peki Dövme sildirme de TCA mı Lazer mi daha etkilidir?

Günümüzde yaygın olan bu iki yöntem de oldukça etkili bir yöntemdir. Ancak hangisinin daha Dövme Sildirme de TCA mı Lazer Mi Daha Etkilidir?

etkili olduğunu dövme sildirdikten sonra kalan izden anlayabiliriz. Lazer ile dövme sildirme yöntemini kullananların hepsi iz kalmadığı söylemektedir.

Fakat TCA ile dövme sildirme yöntemini kullananlar ise o kadar olumlu konuşmamakta. TCA ile dövme silme işleminden sonra az da olsa iz kalmaktadır. Yani bu bilgilere bakılarak Lazer ile dövme sildirme yönteminin daha etkili olduğunu söyleyebiliriz.

EDİTÖRÜN YORUMU 

En yaygın olan bu iki yöntem de en merak edilen etkisiydi. Ve görüldüğü gibi Lazer ile dövme sildirme yöntemi daha etkili bir yöntemdir. Ancak başkalarında verdiği sonuca güvenerek sizde de aynı sonucu beklemek bir hatadır. Çünkü her kişinin dövme yapısı ve benzeri şeyleri değişiklik gösterdiği için aynı sonucu vermeyebilir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.