Jewval Dövme Çıkarma Kalemi Kullananlar Yorumlar

Gençlerimizin vazgeçilmez süsü dövme, son zamanların trendi olmuştur. Bu yüzden hemen hemen herkeste ufak ta olsa bir dövme görmek mümkündür. Dövme yaptırmak insanların gözünde çok basit olarak gözükmektedir. Ancak aksine çok zorlu bir işlem gerekmektedir. Dövme yaptırmada olduğu gibi dövme sildirme de aynı düşünceye sahip olan insanlar tekrardan yanılmaktadır. Çünkü dövme sildirme işlemi de dövme yaptırma işlemi kadar zorlu bir işlem gerektirmektedir. Bu nedenle dövme yaptırırken de dövme sildirirken de iyice düşünmek lazım. Aslında çoğu kişi dövme sildirme de en kolay yöntemi bulmak isteseler de tüm yöntemler oldukça zordur. Ve uzun süre ister. Fakat diğer yöntemlere göre daha kolay ve daha kısa süreli sonuç veren bir uygulama şekli ise dövme çıkarma kalemleridir. Bunlardan biri olan Jewval dövme çıkarma kalemi ise çok fazla bilinmese de kullanılmaktadır. Bunun verdiği sonuçları herkesin bilmesi mümkün olmadığı için kullananlardan dinlemek gerekir. Jewval dövme çıkarma kalemi kullananlar yorumlar;

Merve Hanım’ın yorumu; Çok uzun zaman önce bir dövme yaptırmıştım ve şuan da çok eskidiği için sildirmek istedim. Bu yüzden çok zorlu olmayan kolay bir yöntemle kurtulmak istiyordum. Bunun için uzman kişiye danıştım o da bana Jewval dövme çıkarma kalemini önerdi. Ben de o kalemi gidip aldım ve uyguladım. Dövmem hemen hemen 2 ay gibi bir sürede solmaya başladı. Ardından 1 ay gibi bir süre sonra da dövmem tamamen silindi. Bu üründen gerçekten çok memnunum. Benim gibi kolay bir yöntem istiyorsanız size de öneririm.

Halil Bey’in yorumu; Dövmemi sildirmek için bir uzman kişinin yanına gittim ve bana Jewval dövme çıkarma kalemini önerdi. Bende uzman kişi olduğu için ona güvenip gittim o kalemi aldım ve dövmeme uyguladım. Bana 2 ay gibi bir sürede solmaya başlar dediler ama 3 ay bekledim solmadı ve sonrasında 1 ay yine tekrarladım belki bir sonuç alırım diye ama alamadım. Bu üründen hiç memnun kalmadım. Ve size de tavsiye etmiyorum zamanınıza ve paranıza yazık.

Jewval Dövme Çıkarma Kalemi

EDİTÖRÜN YORUMU 

Dövme sildirme işlemlerinde kısa süreli yöntemlerden olumlu sonuç almak çok mümkün olmasa da bazı kişilerde sonuç vermektedir. Ancak herkesle aynı sonuca varmak mümkün değildir. O yüzden herkesin sonucuna güvenerek o yöntemi uygulamak doğru olmaz.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu