81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Dr. Falkenham Dövme Silme Kremi Kullananlar Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Günümüzün yaygın süsü olan dövme, ger geçen gün talep almakta ve talebi artmaktadır. Dövme yaptırmak oldukça zorlu bir işlemdir. Ancak sadece dövme yaptırmak değil dövme sildirme işlemi de dövme yaptırma işlemi kadar zorlu bir işlemdir. Dövme sildirmek için bir çok yöntem vardır. Ancak bazı kişiler bu yöntemler dışında bir işlem gerçekleştirmek isterler. Onlardan biri olan dövme silme kremleri birçok kişinin tercihidir. Şuan da ise yaygın olan Dr. Falkenham dövme silme kremidir.Olumlu sonuç verdiği söylenmektedir. Fakat kullanmadan nasıl bir sonuç verdiğini düşünemeyiz. Bir de bunu kullananlardan dinleyelim. Dr. Falkenham dövme silme kremi kullananlar yorumlar; 

Kenan Bey’in yorumu; Dövme silme kremi kullanarak silmeye karar verdim. Sitelerine girip canlı destekten dünya kadar soru sordum. Beni en çok çeken özelliklerden birisi maliyetinin çok düşük olması. Anlatılanlara göre dövmemin tamamın silinmesi lazere ödeyeceğim paranın yarısı kadardı. Akabinde müşteri hizmetlerini arayarak birde telefonla bilgi almak istedim. Oldukça ilgililerdi telefonda siparişimi verdim. Ertesi gün ürünüm geldi. İçerisinde dövme silici krem, temizlemek için ıslak mendil, ameliyat eldiveni gibi bir eldiven ve kullanım talimatı çıktı. Benim dövmem 11. günde solmaya başladı. Solmaya başladığını görünce daha da heyecanlı bir şekilde uygulamaya başladım.Kullanım talimatında buhar etkisi yazıyordu bende sıcak havlu ile kompres yapıyordum uygulamadan önce dövme olan kolumda gözenekler açılsın diye. Bu kadar emeğin sonucu dövmem tam 1 ay içinde tamamen silindi.Şuan dövme olan yerde yeller esiyor.

Ece Hanım’ın yorumu; Dr. falkenham dövme silme yüzde 50 TcaDr. Falkenham Dövme Silme Kremi Kullananlar Yorumlar

ürün sahte, hiçbir işe yaramıyor. Şikayet için ilk aramanızda telefonu açıyorlar. Sonra numaranızı engelliyorlar. 200 TL parayı çöpe attım. Tca’ yi 2 dakika vücudunda beklet etki gösterir dediler, 20 dakika beklettim hiçbir şey olmadı.

EDİTÖRÜN YORUMU

Dövme sildirme de bir çok yöntem bulunmakta. Ancak bir çok kişi kremlerle dövme sildirmek isterler. Kremleri kullandıklarında ise yukarıdaki gibi farklı sonuçlarla karşılaşırlar. Her kişi de farklılık göstermesi nedeniyle başkalarının dediği sizin için geçerli olmayabilir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

2 Comments

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.