Dr. Falkenham Dövme Silme Kremi Kullananlar Yorumlar

Günümüzün yaygın süsü olan dövme, ger geçen gün talep almakta ve talebi artmaktadır. Dövme yaptırmak oldukça zorlu bir işlemdir. Ancak sadece dövme yaptırmak değil dövme sildirme işlemi de dövme yaptırma işlemi kadar zorlu bir işlemdir. Dövme sildirmek için bir çok yöntem vardır. Ancak bazı kişiler bu yöntemler dışında bir işlem gerçekleştirmek isterler. Onlardan biri olan dövme silme kremleri birçok kişinin tercihidir. Şuan da ise yaygın olan Dr. Falkenham dövme silme kremidir.Olumlu sonuç verdiği söylenmektedir. Fakat kullanmadan nasıl bir sonuç verdiğini düşünemeyiz. Bir de bunu kullananlardan dinleyelim. Dr. Falkenham dövme silme kremi kullananlar yorumlar; 

Kenan Bey’in yorumu; Dövme silme kremi kullanarak silmeye karar verdim. Sitelerine girip canlı destekten dünya kadar soru sordum. Beni en çok çeken özelliklerden birisi maliyetinin çok düşük olması. Anlatılanlara göre dövmemin tamamın silinmesi lazere ödeyeceğim paranın yarısı kadardı. Akabinde müşteri hizmetlerini arayarak birde telefonla bilgi almak istedim. Oldukça ilgililerdi telefonda siparişimi verdim. Ertesi gün ürünüm geldi. İçerisinde dövme silici krem, temizlemek için ıslak mendil, ameliyat eldiveni gibi bir eldiven ve kullanım talimatı çıktı. Benim dövmem 11. günde solmaya başladı. Solmaya başladığını görünce daha da heyecanlı bir şekilde uygulamaya başladım.Kullanım talimatında buhar etkisi yazıyordu bende sıcak havlu ile kompres yapıyordum uygulamadan önce dövme olan kolumda gözenekler açılsın diye. Bu kadar emeğin sonucu dövmem tam 1 ay içinde tamamen silindi.Şuan dövme olan yerde yeller esiyor.

Ece Hanım’ın yorumu; Dr. falkenham dövme silme yüzde 50 TcaDr. Falkenham Dövme Silme Kremi Kullananlar Yorumlar ürün sahte, hiçbir işe yaramıyor. Şikayet için ilk aramanızda telefonu açıyorlar. Sonra numaranızı engelliyorlar. 200 TL parayı çöpe attım. Tca’ yi 2 dakika vücudunda beklet etki gösterir dediler, 20 dakika beklettim hiçbir şey olmadı.

EDİTÖRÜN YORUMU

Dövme sildirme de bir çok yöntem bulunmakta. Ancak bir çok kişi kremlerle dövme sildirmek isterler. Kremleri kullandıklarında ise yukarıdaki gibi farklı sonuçlarla karşılaşırlar. Her kişi de farklılık göstermesi nedeniyle başkalarının dediği sizin için geçerli olmayabilir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Lazer işlemi uygulandığında seanslar bıttıgınde igne izi veya iz kalıyormu dövmeyi yaptırdıgımız yerde 1 de bnmki 1 haftalık yeni yaptırdım daha çabuk geçermi kardes

    1. Lazerle dövme silme işleminde en az 6 ay beklemek gereklidir. 6 ay üzerinden geçtikten sonra lazerle dövme silme işlemi gerçekleşir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu