81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


TCA %40 %50 %60 %70 Ne Demek?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Günümüzde dövme yaptırma istemini, kişisel süslenme ve modayla tanımlayabiliriz.  Yapmak istenmesi kadar silmek istenmesi de bir o kadar çok zordur. Günümüzde ise bunun için farklı farklı yöntemler geliştirilmiştir. Bunlardan biri olan TCA ile dövme silme yöntemi tercih edilen ve tavsiye edilen bir yöntemdir. TCA yöntemi birden fazla asitin bir araya gelmesi ile oluşan TCA asiti dediğimiz maddeyle uygulanır. TCA asit de kullanılan yüzdelik dilimlerin( %40,%50..) gibi yüzdeliklerin ne demek olduğunu çok merak etmektedirler. Peki TCA %40 %50 %60 %70 ne demek?

TCA yöntemi bidiğimiz gibi asitlerden oluşmaktadır. Ve dövme sildirme işlemi uygulanırken TCA asitinin miktarı dövmeye göre ayarlanır. Bu yüzden miktarı belirlemek için yüzdelik dilimler kullanılır. Yani %40 %50 %60 %70 TCA asitinin miktarını belirlemeye yaramaktadır. Her dövmenin boyutu, rengi ve yapısı farklı olduğu için TCA yöntemin de her dövmeye farklı miktarda TCA asiti uygulanmaktadır. Bu sebeple yüzdelik dilimlerle ne kadar miktarda TCA asiti uygulandığını bilmekteyiz.TCA %40 %50 %60 %70 Ne Demek?

TCA’da dövme oranı vücudunuzun hassasiyetine göre değişmektedir. Çok hassas vücuda sahip olanlar düşük seviyeden başlayıp yüksek asit oranına göre gidebilirler.

EDİTÖRÜN YORUMU

TCA ile dövme sildirme yöntemin de kullanılan yüzdelikler günümüzde oldukça yaygındır. Ve dövme sildirme de çokça işe yarayan bir yöntem olmaktadır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

One Comment

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.