Eczanede Satılan Dövme Silme Kremi

İstenmeyen dövmeler son 100 yılın en büyük sorunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Büyük bir zevk ve heves ile yapılan dövmelerde ani olarak karar verilen dövme modellerinden kaynaklı yada dövmecinin istenildiği gibi yapamamasından kaynaklı olarak yapılan dövmelere beğenilmeme durumu gibi durumlar ortaya çıkmaktadır.

Yapılan dövmenin beğenilmeme gibi durumlarda yapılacak bir kaç fakrlı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemleri sıralayacak olursak;

  1. Dövme Üstüne Dövme
  2. Lazerle Dövme Silme
  3. Doğal Yollarla Dövme Silme
  4. Dövme Silme Kremleri
  5. TCA Dövme Silme

Eczanede Satılan Dövme Silme KremiYukarıda belirtilen 5 fakrlı dövme silme yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan ilki genellikle hatalı ve küçük çaplı dövmelerde oldukça işe yaramaktadır. Dövme Üstüne dövme silme işlemi, diğer yöntemler ise dövmenin komple silinmesi ile alakalı olmaktadır.

Eczanelerde genellikle dövme silme kremleri bulunmamaktadır. Çok çok büyük çaplı eczanelerde sabit bir dövme silme kremi bulunmamaktadır. Bundan kaynaklı olarak beğendiğiniz dövme silme kremini eczanenize söyleyerek sipariş verebilir yada trendyol, hepsiburada, gittigidiyor, n11 gibi sanal e-ticaret sitelerinden temin edebilirnizi. Nitekim sanal e-ticaret sitelerinde satılan ürünün çeşidine bağlı olarak temin etmek daha mantıklı olmaktadır.

Sanal e-ticaret sitelerinde satılan başlıca dövme silme kremleri;

  1. Doğal Eczane Dövme Silme Serumu
  2. Medical Peeling Kalıcı Dövme Silme Peelingi Set
  3. Elixir Kalıcı Kaş Ve Dövme Silme Solüsyonu
  4. Puredermine Tattoo Remover Dövme & Kalıcı Makyaj Silme Solüsyonu

Bahse konu yukarıdaki dövme silme kremleri genellikle e-ticaret sitelerinde bulunmaktadır.Nitekim eczanelerde dövme silme kremi bulmak oldukça zor bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer dövme silme konusunda ısrarlıysanız kesinlikle lazerle dövme silme işlemini araştırmanızı öneririm.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu