Kibrit İle Dövme Silme Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda google.com üzerinden sıklıkla kibrit ile dövme silme konusu araması yapılmaktadır. Nitekim gelen sorularıda ele alırsak kibrit ile dövme silme konusunu enine boyuna araştırma yaparak bir inceleme yazısı ihtiyacı hissettik.

Dövme silme işlemi sıklıkla tercih edilen bir işlem olmakla birlikte dövme silme işlemi bir kaç farklı yol ile yapılmaktadır. Bunlardan en çok bilineni Lazerle Dövme Silme İşlemi olmaktadır. Daha sonra ise TCA ile Dövme silme, Dövme Silme Kremleri ve Birkisel Yollarla Dövme Silme işlemleri takip etmektedir.

Lazerle dövme silme işlemlerinde profesyonel bir ekipman ile hemen hemen hiç iz kalmadan dövmenizden kurtulmanız mümkün hale gelmektedir. Lazerle dövme silme işlemi biraz fiyat olarak yüksek meblağlar tuttuğundan kaynaklı olarak insanların daha ucuz yollar olarak başvurusu bir diğer adım ise TCA asit ile dövme silme işlemi olmaktadır. Nitekim TCA asit ile dövme silme işlemi  ve bitkisel yollarla dövme silme işlemindede silinen bölgede izler kaldığından kaynaklı önerilmemektedir.

Kibrit İle Dövme Silme Nasıl Yapılır?
Kibrit İle Dövme Silme Nasıl Yapılır?

Gelelim asıl konumuz olan Kibritle Dövme Silme yöntemine değinecek olursa;

Kibritle Dövme Silme

Kibrit ile dövme silme işlemi kesinlikle hayal dünyasında üretilen bir dövme silme işlemidir. Böyle bir dövme silme işlemi kesinlikle bulunmamaktadır. Kibrit maddesininde dövme silme ile yakından uzaktan herhangi bir alakası bulunmamaktadır. Kulaktan dolma sözler ile güzel vücudunuzu yaralar içinde bırakmamanız için aslı astarı olmayan yöntemleri tercih etmeyiniz. Eğer dövme silecekseniz biraz pahalı olsada lazerle dövme silme işlemini uygulayınız.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir