81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Enteresan!!! Minimal Dövme Modelleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Minimalist dövmeler bilinen en güzel dövmelerdir. Nitekim çok büyük dövmelerin aşırı derecede vücutta yer kaplamasından ziyade az ve öz bir şekilde ne dediğini anlatan minimal dövmeler gerçekten çok ilgi çekici olmaktadır.  Aşağıda sizlere birbirinden güzel minimal dövme modelleri sunduk bakalım beğenecek misiniz?

 minimal Dövme Modelleri

Kolun arka tarafına yapılan bir kelebek dövmesi oldukça merak uyandıran bir dövme olmaktadır.  Kelebeğin doğa gereği kısa ömrünü çizen bu dövme mükemmel bence. minimal Dövme Modelleri

Bileğe çizilen bu kalp dövmesi bilinen kalplerin aksine gerçek bir kalbi temsil etmektedir. Bakan herkesi ters köşe yapan bu kalp dövmesinde ki işçiliğe hayran kalacaksınız.

 minimal Dövme Modelleri

Kolun iç tarafında çizilen minimal bir köpek dövmesi oldukça güzel ve anlamlı bir hal almaktadır.  minimal Dövme Modelleri

Bileğin içine çizilen gramafon resmi çok güzel değil mi sizcede? Benim çok beğendiğim dövmelerden biri olan ve müziğin tarihini çok güzel yansıtmaktadır. minimal Dövme Modelleri

Birbirine dokunan iki parmak hem ayrılığı hemde birleşmeyi ifade eden bu dövme ile binlerce kelimelik düşünceleri ufak bir dövme ile ortaya koymaktadır.

 minimal Dövme Modelleri

Kolun iç tarafına yapılan bu gerçek kelebek dövmesi hem sanatı hem keleğin hayatını ortaya koymaktadır.
 minimal Dövme Modelleri

Güzel bir şimşek dövmesi bileğin yan tarafına yapılarak kendini güzel bir şekilde ortaya koymaktadır.

 minimal Dövme Modelleri

Bayanların ensesine yapılan melek dövmesi gerçekten en etkiliyeci dövmelerden biri olmaktadır.

 minimal Dövme Modelleri

Ayak bileğine çizilen fil dövmesi güzel ve etkileyici diyebiliriz.

 minimal Dövme Modelleri

Ayak bileğine çizilen kuşun özgürlük ifade ettiğini bildirsek hiçte yalan olmaz bence.  minimal Dövme Modelleri

Bileğin yan tarafına çizilen kalp dövmesi güzel ve etkileyici…

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.