Estetik Ameliyatla Dövme Sildirme İşlemi

Dövme, eski çağlardan beri insanoğlunun bazen mistik amaçlarla bazen kültürel bazen de estetik amaçlı yaptırdığı bir uygulamadır. Günümüzde ise pek çok insan farklı sebeplerle dövme yaptırmaktadır. İyi uygulamalar yapıldığında ve kişi kendinden emin bir şekilde dövme yaptırdığında ortaya oldukça estetik sonuçlar çıkmaktadır.

Fakat kötü uygulamalar nedeni ile ve  kişi artık vücudundaki desen, yazı veya işareti görmek istemediği için dövme vücutta artık istenmeyebilir. Bu yüzden sildirmek isterler. Sildirmek için bir çok yöntem vardır. Ancak bunlardan en güvenilir ve en sağlıklı olanı sağlık kurumlarında gerçekleştirilen dövme silme işlemleridir.

Sağlık kurumlarında gerçekleştirilen yöntemlerden bazıları cerrahi müdahale ile gerçekleştirilen işlemlerdir. Bir diğer işlem ise estetik ameliyatla dövme silme işlemidir. Peki estetik ameliyatla dövme silme işlemi nasıl gerçekleştirilir?

Estetik ameliyatla dövme sildirme işlemi dövme dokusunun cerrahi olarak çıkartılması, dövme Estetik Ameliyatla Dövme Sildirme İşlemidokusunun yerine deri yamaları eklenmesi, dermabrazyon dediğimiz deri zımparalama ve lazer uygulamaları dövme silme estetiğin de başlıca yöntemlerdir.

EDİTÖRÜN YORUMU 

Estetik ameliyatla dövme silme işlemi diğer yöntemlere göre daha çok tehlike içeren ve acılı bir yöntemdir. Bu yöntem oldukça cesaret isteyen bir yöntemdir. Bu yüzden bu işlemi yaptırmadan önce iyice düşünülüp karar verilmeli ve öyle gerçekleştirilmelidir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir