81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Evde Geçici Dövme Çıkarma İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Günümüz de çok sevilerek kullanılan kişisel süs olan dövme, Bir çok kişinin dikkatini üzerine çekmektedir. Çok sevilen bu dövme iki çeşittir. İlki kalıcı dövme ikincisi ise geçici dövme olarak bilinmektedir.

Kalıcı dövme yaptıranların sayısı bir hayli fazla olsa da geçici dövme yaptıranların sayısı da bir o kadar fazladır. Kalıcı dövmenin bir çok sildirme işlemi için yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemleri bir çok kişi bilmektedir. Ancak geçici dövmeyi silme yöntemlerini bilmemektedirler. Ve bir çok kişi geçici dövme çıkarma işleminin nasıl gerçekleştirildiğini çok merak etmektedir.

Peki geçici dövme çıkarma işlemi nasıl gerçekleşir?

geçici dövme çıkarma işlemi kalıcı dövme silme işlemi kadar zor bir işlem değildir. Ve kalıcı dövme de olduğu gibi uzman kişilere danışmak gerekmemektedir. Evde denelinen yollarla da basit bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Geçici dövme çıkarma işlemi aseton, ispirto, makyaj temizleme suyu gibi şeylerle kolayca silinir. Bu malzemelerden herhangi birini bir pamuğa damlatıp geçici dövmenin üstene sürüyoruz. Sonrasın da o bölgeyi iyice ovaladıktan sonra ılık suyla elimizi yıkıyoruz ve kuruluyoruz.

Ancak geçici dövme tam olarak silinmemiş ise bu işlemi tekrardan uygulamalısınız. Fakat bu işlemi gerçekleştirirken ispirto gibi malzemeleri aşırı kullanmamalı, ve cildi tahriş edecek kadar bastırmamalıyız.

EDİTÖRÜN YORUMU Geçici Dövme Çıkarma İşlemi

geçici dövme çıkarma işlemi çok basit bir işlemdir. Bu sayede evinizde kolay bir şekilde geçici dövmeniz den kurtulabilirsiniz. Ancak yukarıdaki işlemi gerçekleştirirken cildinize zarar vermeyecek şekilde uygulanmasına dikkat edilmelidir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.