Evde Geçici Dövme Çıkarma İşlemi Nasıl Yapılır?

Günümüz de çok sevilerek kullanılan kişisel süs olan dövme, Bir çok kişinin dikkatini üzerine çekmektedir. Çok sevilen bu dövme iki çeşittir. İlki kalıcı dövme ikincisi ise geçici dövme olarak bilinmektedir.

Kalıcı dövme yaptıranların sayısı bir hayli fazla olsa da geçici dövme yaptıranların sayısı da bir o kadar fazladır. Kalıcı dövmenin bir çok sildirme işlemi için yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemleri bir çok kişi bilmektedir. Ancak geçici dövmeyi silme yöntemlerini bilmemektedirler. Ve bir çok kişi geçici dövme çıkarma işleminin nasıl gerçekleştirildiğini çok merak etmektedir.

Peki geçici dövme çıkarma işlemi nasıl gerçekleşir?

geçici dövme çıkarma işlemi kalıcı dövme silme işlemi kadar zor bir işlem değildir. Ve kalıcı dövme de olduğu gibi uzman kişilere danışmak gerekmemektedir. Evde denelinen yollarla da basit bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Geçici dövme çıkarma işlemi aseton, ispirto, makyaj temizleme suyu gibi şeylerle kolayca silinir. Bu malzemelerden herhangi birini bir pamuğa damlatıp geçici dövmenin üstene sürüyoruz. Sonrasın da o bölgeyi iyice ovaladıktan sonra ılık suyla elimizi yıkıyoruz ve kuruluyoruz.

Ancak geçici dövme tam olarak silinmemiş ise bu işlemi tekrardan uygulamalısınız. Fakat bu işlemi gerçekleştirirken ispirto gibi malzemeleri aşırı kullanmamalı, ve cildi tahriş edecek kadar bastırmamalıyız.

EDİTÖRÜN YORUMU Geçici Dövme Çıkarma İşlemi

geçici dövme çıkarma işlemi çok basit bir işlemdir. Bu sayede evinizde kolay bir şekilde geçici dövmeniz den kurtulabilirsiniz. Ancak yukarıdaki işlemi gerçekleştirirken cildinize zarar vermeyecek şekilde uygulanmasına dikkat edilmelidir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir