Gaziantep Fethiye Taşkır Dövme Silme Nasıl? Yorumları

Kurulduğu ilkgünden beridir profesyonel bir şekilde hizmet veren ve verdiren Estetisyen Fethiye Taşkır hem usta bir öğretim olmakta hemde profesyonel bir iş ahlakı bulunan  nadir insanlardan biri olmaktadır.

Bugün genel anlamda değineceğimiz konu dövme silme işlemi olacaktır. Gaziantep’te dövme silme konusunda oldukça bir rağbet gören ve müşteri memnuniyetine oldukça önem veren Gaziantep Fethiye Taşkır Güzellik Merkezi Kalıcı dövmeleri Q switch lazer dövme silme lazer cihazı ile kaliteli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Mükemmel sonuçlar elde etmenize ve ilk seanstan itibaren olumlu sonuçlar görmenize olanak sağlamaktadır.

Fethiye Taşkır Güzellik Merkezi Sunulan Bazı Hizmetler

  1. Dövme Silme
  2. Lazer Epilasyon
  3. 3d Kıl Tekniği
  4. İpek Kirpik
  5. Kalıcı Makyaj
  6. Cilt Bakımı
  7. Leke Çatlat Tedavisi
  8. Karbon Peeling
  9. Kuaför Hizmeti

Fethiye Taşkır Dövme Silme Yorumları

Gaziantep’te nadir olarak görülebilen kaliteli hizmet anlayışına sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve hijyene önem gösteren bir işletme. Verdikleri kaliteli hizmetlerden dolayı kutluyorum.
Çok memnun oldum herşeyiyle fetiye hanım ve çalışanları hem gūler yūzlū hemde işini severek yapıyor bana sorarsanız F.T.Ygūzellik salonu derim😘
İşinin ehli, cok profesyonel bir yaklaşım. Güler yüzlü personelinize ve size cok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını getirmeniz dileğiyle…
Güler yüz ve sıcak kanlılıkla karşıladığınız için işlemimi çok özenerek yaptığınız için çok teşekkürler 😊🥰🥰
Gönül rahatlığıyla gidebilceğiniz tek adres FTgüzellikSalonu⭐⭐⭐⭐⭐Güler yüz ve ilginiz için çok teşekkür ediyorum😊

Gaziantep Fethiye Taşkır Dövme Silme Nasıl? Yorumları

Fethiye Taşkır Güzellik Salonu İletişim Adresi

Adres: Binevler, Şht. Emre Bakırcı Cd. No:27/A, 27070 Şahinbey/Gaziantep
Telefon: 0539 947 02 67

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir