Denizli Domino Tattoo Dövme Silme Nasıl? Yorumları

Lazerle dövme silme konusunda oldukça güzel işler başaran ve uzmanlığı ile sevilen bir firma olanDenizli Domino Tattoo Dövme Silme merkezi hem dövme yaptırmak isteyen kişilerin hemde dövme sildirmek isteyen kişilerin tercih ettiği firmalardan biri olmaktadır. Dövme silme konusunda ve döve yaptırma işlemlerinde profesyonel bir ekibe sahip olan Domino Tattoo ve Dövme Silme merkezi uzman ve tecrübeli ellere sahip ekibi ile mükemmel sonuçlar elde etmenize olanak salamaktadır.

Domino Tattoo ve Dövme Silme merkezi MEB ve Sağlık bakanlığı onaylı profesyonel bir dövme stüdyosu olarak hizmet vermektedir. Temiz nezih ve hijyen kurallarına riayet eden bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır.

Domino Tattoo Dövme Silme Merkezi Yorumları

Dövme silme işlemi yaptırdım mükemmel sonuç aldım herkese tavsiye ederim Denizli’de başka adres aramayın 👍🏻😊
Dövme silme beceriniz çok güzel diğer stüdyolara benzemiyorsunuz hem samimiyet hem de güvence
merhabalar 6 ay önce dövmelerimi sildirmek için geldim seansları bitti çok memnun kaldım hiçbir iz vs kalmadı lazerli çok iyi çok teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻
stüdyo çalışma alanı gayet temizdi. Çok ilgililerdi dövme sildirmek için tavsiye ile gitmiştim, tavsiye de ediyorum çok iyi sonuç aldım

Denizli Domino Tattoo Dövme Silme Nasıl? Yorumları

Domino Tattoo Dövme Silme İletişim Adresi

Telefon; 0537 738 12 13

Adres; 15 Mayıs Mahallesi, 8/3 kat 1tüfekçioğlu işhanı, 791sokak, 20150 Çınar/Denizli (Candoğan Parkı Karşısı, Türk Telekom ve Eyfel Parfüm’ün üst katı)

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir