81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Geçici Dövme Nasıl Silinir? Vücuttan Nasıl Çıkarılır?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme sanatın vücuda yansımasıdır. Dövme iki çeşittir. İlki kalıcı dövme, diğeri ise geçici dövme dir. Ancak ikisini silme işlemi aynı değildir. Geçici dövme silme işlemleri daha basit yöntemlerle, kalıcı dövme silme işlemleri ise daha zor yöntemlerle silinmektedir. Geçici dövme silme işlemleri genellikle evde denenilen yollarla yapılıyor. Peki geçici dövme nasıl silinir? 

Geçici dövme silmenin en basit yolu geçici dövmeyi sık sık yıkamaktır. Yıkarken sabun kullanmak işinizi daha da kolaylaştırır. Bu yıkama işlemlerinde cilde zarar vermemeye dikkat edilmelidir. Bunun dışında sıcak banyo yaparken kese veya banyo lifi kullanılarak dövmenin olduğu yeri ovma işlemi ile de dövmenin çıkarılması mümkün olacaktır. Bu işlem ölü derinin vücuttan uzaklaşmasını sağladığı için çok uzun süre devam ettirilmemelidir. Aksi takdirde vücudunuza zarar verebilirsiniz.

Eğer başka yöntemler denemek isterseniz onlardan bazıları da aseton ve zeytinyağı işlemidir.  Zeytinyağı işlemin de  bir kulak çöpü yardımıyla zeytin yağını  dövmenizin üstüne sürdüğünüzde kolay bir şekilde dövmenizden kurtulabilirsiniz. Aynı sonuç aseton yönteminde de geçerlidir. Ancak bu işlemleri gerçekleştirirken cildiniz tahriş olmamasına dikkat etmelisiniz. Çünkü aseton vücuda uzun süre temas ettiğinde tahriş edebilmektedir.

EDİTÖRÜN YORUMU Geçici Dövme Nasıl Silinir? Vücuttan Nasıl Çıkarılır?

Geçici dövme silmek kalıcı dövmeyi silmek kadar zahmetli bir iş değildir. Ve hiç bir ağrı ve acı olmadığından göül rahatlığıyla bu yöntemleri deneyebilirsiniz. Ancak bu işlemleri yaparken cildinize bir zarar vermemesine dikkat etmek çok önemlidir. Bu nedenle cildinizle aseton gibi maddeleri uzun süre temas ettirmemelisiniz.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.