Acısız Dövme Silme Mümkün Mü?

Dövme vücudun istenilen bölgesine yapılan cilt altına pigment maddelerinin enjekte edilmesi ile oluşan bazı estetik uygulamalarıdır. Günümüzde yaygınca kullanılan kişisel süs olan dövme, bazen pişmanlıkta yaratabilir. Bu yüzden de silmek isteyenler de olabilir. Bunun için bir çok yöntem geliştirilmiştir. Ancak silmek isteyenlerin çoğu sime işleminde acı ve ağrı olmasından korktukları için acısız bir yöntem aramaktalar dır. Peki acısız dövme silme mümkün mü?

Acısız dövme silmek dövme silme yöntemine bağlıdır. Acısız dövme silme işlemi uzman kişilerin yaptığı işlemlerin sayesinde olabilir.Fakat evde denenen yollarla acısız silmek mümkün değildir. Acısız dövme silme yöntemlerinden en etkili yöntem lazerle dövme silme işlemidir. Lazer ile dövme işlemi sayesinde acı ve ağrı hissetmeden dövmeniz den kurtulmak mümkündür. Sadece lazer ile dövme silme yöntemi değil bir çok farklı yöntem vardır. Onları da seçmek dövme sildiren kişinin elindedir. Ama lazer ile dövme silme işlemi daha basit bir şekilde kurtulmanızı sağlar.

EDİTÖRÜN YORUMUAcısız Dövme Silme Mümkün Mü?

Acısız dövme silmek mümkün bir şeydir. Ancak mümkün olabilmesi için uzman kişilerin yapacağı işlemlerle gerçekleştirilebilir. Evde denenen yöntemlerde acı hissetmeden dövmeden kurtulmak neredeyse imkansızdır. Bu yüzden evde denenmesini tavsiye etmiyoruz.

Lazerle Dövme Sildirme Videosu

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu