Küçük Minik Kalp Dövme Modelleri

Ah şu dövmelerin gözü çıksın deriz ya işte tamda öyle. Unutulmaz anlarımızı ölümsüzleştirmek için çaba sarf ettiğimiz bu zamanlarda en önemli ve kalıcı olarak silinmesini istemediğimiz yöntemlerden biride dövmeler olmaktadır. Tabi bazı zamanlar dövme sildirmekte isteriz. Dövme sildirme merkezlerinide öğrenmek isterseniz İl İl Lazerle Dövme Silme Merkezleri konumuzu inceleyebilirsiniz.

dovmesildirme.net küçük minik kalp dövme modelleri

El bileğinin iç kısmına yapılan bu patili kalp dövmesi gerçekten harika diyebilirim. Hem hayvan dostlarımızın sevgisini hem aşkı ifade etmekte yeterli olmaktadır bence.

dovmesildirme.net küçük minik kalp dövme modelleri

En sevdiğim dövme modellerinden biri olmakla kalbimde taht kurmaktadır. Parmak arası kalp dövme gerçekten işini kendini layıkıyla göstermektedir. Sade ve bütün zevkini iletmektedir.dovmesildirme.net küçük minik kalp dövme modelleri

Ayak bileğinin arka tarına yapılan kalp dövmesi başarılı bir dövme olarak geçmektedir. Ufak bir kalp dövmesi ve ayak bileğinde olması aslında aşkın ayaklarım altında dediğini duyar gibiyim.dovmesildirme.net küçük minik kalp dövme modelleri

El bileğinde hem sonsuzluk hem pati ve hemde kalp üçüsünün birleşiminden elde edilen bu dövme gerçekten çok ama çok güzel. Tek dövme ile yüzlerce şey anlatır gibi.

dovmesildirme.net küçük minik kalp dövme modelleri

Eşler ve sevgililerin genellikle tercih ettiği bir dövmeyi söylemek istiyorum. İkiside kalp ve kalbin sonuna sonsuzluk eklenerek sonsuza kadar aşkı temsil eder.

dovmesildirme.net küçük minik kalp dövme modelleri

Minicik bir kalpli dövme modeli oldukça güzel ve şaheser niteliğinde.dovmesildirme.net küçük minik kalp dövme modelleri

Boşluk doldurmalu bu bilek üzeri kalp dövmesi oldukça anlamlı olmaktadır. Kesik kesik kalp dövmesi yaşanan bütün güzellikleri anlatmaktadır.dovmesildirme.net küçük minik kalp dövme modelleri

Ayak üzerine yapılan kalp dövmesi anlam içeriğinde yüksek bir dövme aşkın benim ayaklarımın üstündedir ifadesini göstermektedir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu