Müzik Notası Dövme Modelleri

Bazen bir durumu dile getirmek için binlerce kelime sarf ederiz. Yada tam tersi bir durumu anlatmak için susarız. Ama dövmeler tamda bu zamanda karşımıza çıkarak istediğimiz haykırdığımız durumu en önemli şekilde duyurabilmek için var olmaktadır. Dövmeler hakkında yazılan yüzlerce konu ve yazıdan sonra böyle anlam yüklü bir konuyu paylaşmak istedik.

Müzik notası dövme modelleri, diğer adıyla sol anahtarı dövme modeli oldukça sıklıkla tercih edilen dövmeler arasındadır. Sol anahtarı dövme modelini bir çok müzik sever ve müzik işiyle uğraşan kişilerin tercih etmesiyle bilinmektedir.

müzik notası dövme modelleri

Kulak Arkasında yapılan bu dövme çok hoş ve göze güzel hitap etmektedir. Benim en sevdiğim dövme modeli ve yeri olarak bulunmaktadır.

Baş Parmak üstü sol anahtarıda müziğin bağımsızlığını temsil edecek şekilde yapılmıştır. Bir çok kişinin tercih sebebi olmaktadır.

Kol içi müzik notası güzel bir duruş sergilemektedir.

Kol içerisinde gördüğünüz bu dövme bir çok kişinin hayranlık duyduğu dövme olmaktadır.

Bilek üstü sol anahtarı hem basit hemde fazlasıyla ilgi çekici bir dövmedir. Sıklıkla tercih edilir.

Kulak arkası boyun bölgesi sol anahtarı dövme çok hoş durmasıyla ünlü bir dövmedir. Tercih edilmesi ön plandadır.

Parmak üstü sol anahtarı en güzel ve en kendini belli eden dövme alanı olarak göze çarpmaktadır.Bir bayan için en özel bölge diyebilirim. Hem bütün gözleri üzerinize çekecek hemde ilgi odağı haline gelecek bir bölge olan müzik notası dövme modelidir.

Parmak üstü dövme modeli olarak karşımıza çıkmakla birlikte oldukça ilgi çekicidir. Erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmekte ve asil bir duruş sergilemektedir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu