81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Medical Peeling Dövme Silme Solüsyonu Kullananlar Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Günümüzde güzel görünmeye önem verildiği için son zamanlarda vücut da süs olarak kullanılan dövme, güzel görünmek için hayatımızdan bir parça olmuştur. Dövme aslında çok zorlu bir işlemle gerçekleştirilse de yaptırmak isteyenler bunu umursamamakta aksine güzel görünmek için riski göze almaktadırlar. Ancak sadece güzel görünmek için veya bir özel amaçla yapılan dövmeleri bir süre sonra silmek isterler.

Bunun sebebi dövme den sıkılmış olmaları veya özel bir anlamı olan dövmelerin artık bir anlam taşımıyor olmasından kaynaklı olabilir. Bu yüzden bu kişiler dövmelerinden bir an önce kurtulmak isterler. Dövme sildirmek için bir çok yöntem bulunsa da bu yöntemler uzun süreli olduğu için bazı  kişiler bu yöntemleri tercih etmemekte farklı yöntemler aramaktadırlar. Dövme sildirmek için bir başka çözüm olan peeling yöntemleridir.

Peeling yöntemlerin de farklı farklı uygulamalar vardır. Onlardan biri olan Medical Peeling dövme silme solüsyonu dur. Bu yöntemi herkes kullanmasa da kullananlar vardır. Bu yüzden kullananların yorumlarını dinleyelim. Medical peeling dövme silme solüsyonu kullananlar yorumlar;

Kenan Bey’in yorumu; Biz sevgilimle beraber aynı dövmeleri yaptırmıştık fakat sonrasın da ayrıldığımız için dövmemi sildirmek istedim. Dövmeyi görünce onu hatırladığımdan dolayı hemen silmek istedim. Silmek için bir çok yöntem vardı. Ancak ben daha kısa süre de silmek istediğimden farklı bir yöntem bulmaya başladım. Kendi kendime bulamayacağımı bildiğim için bir uzman kişiye danıştım. Ve o bana dövme silme de kullanılan Medical peeling solüsyonunu önerdi ben de gidip onu aldım ve uyguladım. Bana en az 2-3 ay da sonuç verir dediler. Bende 2-3 boyunca uyguladım fakat dövmede herhangi bir değişiklik olmadı olduğu gibi kalıyor. Hiçbir faydası yok. Bu yüzden tavsiye etmiyorum.

Elif Hanım’ın yorumu; Dövmemi güzel görünmek amacıyla yaptım ve ufak bir dövme seçmiştim. Sonrasın da dövmem den sıkıldığım için sildirmeye karar verdim. Küçük bir dövme olduğu için uzunca bir süre gerektiğini düşünmediğim için basit bir yöntem denemek istedim.

Bunun için uzman kişinin önerisiyle medical peeling solüsyonunu denemeye karar verdim. Bu solüsyonu aldım ve evde denemeye başladım. Ve dövmem dedikleri gibi 1-1.5 ayda solmaya başladı. Solmaya başladıktan sonra kısa bir süre ardından dövmem tamamen yok oldu. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Medical Peeling Dövme Silme Solüsyonu

EDİTÖRÜN YORUMU 

Her dövme sildirme yöntemi her farklı kişide değişik sonuçlar verebilir. Bu yüzden başkalarının sonuçlarına bakarak o yöntemden vazgeçmeyin Çünkü siz de vereceği sonuç diğerlerinden farklı olabilir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.