Micro Pigmentation Dövme Tattoo Silme Solüsyonu Kullananlar Yorumlar

Süsü çok sevenlerin vazgeçilmezi olan dövme, Günümüzdeki hemen hemen tüm gençlerinde vazgeçilmezi olmuştur. Bu yüzden herkes dövme yaptırmaktadır. Ancak sadece dövme yaptırmak değil dövme sildirmek de oldukça zordur.

Dövme Sildirmek isteyen kişilerin bir çok sebebi bulunmaktadır. Bu sebeple dövmelerini sildirmek için yöntem ararlar. Bir çok kişi yaygın olan yöntemleri tercih etse de bazıı kişiler bunların dışında farklı bir yöntem uygulamak isterler.

Farklı yöntem kullanmak isteyenlerin tercihi bir işlem olan Micropigmentation Dövme Tattoo silme solüsyonudur. Bu yöntemi sadece kullanmak isteyenler kullandığı için herkesin nasıl bir sonuç verdiğini bilmesi beklenmemektedir. Bu yüzden kullananlardan dinleyelim.

Micro Pigmentation Dövme Tattoo Silme Solüsyonu Kullananlar Yorumlar; 

Ömer Bey’in Yorumu; Dövmemi gerçekten çok severek yaptırmıştım ama sonra çok sıkıldım ve sildirmeye karar verdim. Bunun için çok zahmetli bir işlem yerine daha basit bir yöntem tercih etmek istedim. Bu yüzden bir uzmanın önerisi ile Micro Pigmentation Dövme Tattoo Silme Solüsyon yöntemini denedim. Ve olumlu sonuç aldım. Herkese tavsiye ederim.

Beyza Hanım’ın yorumu; Dövmemi aile iznim olmadan yakın arkadaşımla beraber gizlice yaptırmıştık. Ailem dövmeye karşı oldukları için onlardan gizliyordum. Ancak malesef ki dövmemi gördüler. Silmemi istediler ben de karşı çıkamadım. Bunun için acı hissetmekten korktum ve acısız bir yöntemle silmeye karar verdim. Uzman birinin tavsiyesiyle Micro Pigmentation Dövme Tattoo Silme Solüsyon yöntemini denedim. Fakat üstünden uzun zaman geçmiş olmasına rağmen hala bir sonuç alamadım. Hiç iyi bir yöntem değil. Sizlere de tavsiye etmiyorum.

Micro Pigmentation Dövme Tattoo Silme Solüsyonu Kullananlar Yorumlar

EDİTÖRÜN YORUMU 

Bildiğimiz üzere herkes aynı yöntemleri tercih betmemektedir. Bu yüzden farklı farklı yöntemler vardır. Onlardan biri olan Micro Pigmentation Dövme Tattoo Silme Solüsyon yöntemi ise yukarıda görüldüğü gibi herkes de farklı sonuçlar vermektedir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir